از یک هزار تومانی تا میلیون ها دلار
مسیر من به سوی موفقیت در دنیای دراپ شیپینگ
اولـین و کــامل‌ترین ورکشـــــاپ فروش آنلاین و دراپ‌شیپینگ ایران با حضور منتور(سینا سینری)

سینا سینری در سال 2019 اولین فروشگاه خودش رو در ایران با یک پیج اینستاگرامی شروع کرد، با تمام چالش ها و ترس‌ها و شک‌های مشابه که شاید شما هم درگیر اون‌ها باشید. با وجود مشکلات تحریم‌های مختلف، نداشتن سرمایه‌ی مناسب و نبود منبع مناسب برای یادگیری و… تونست با همون اینستا شاپ در داخل ایران به درآمد ماهیانه حدود 200 میلیون تومان برسه و دو سال بعد با گسترش فروش آنلاین به خارج از کشور به بیش از 1 میلیون دلار برسه و تمام این سال‌ها و مراحل رشدش رو از روز اول به طور مستند و زنده در پیج شخصی خودش به اشتراک گذاشت و تمام این مسیر رو مستندسازی کرد.

بیش از 1 میلیون دلار فروش به سراسر دنیا
برنده ی دو تندیس از آکادمی Empire امریکا
دارای مقاله و مصاحبه در یاهو سنگاپور
موسس Sinry Academy
موسس
Sinry Academy

چرا فروش آنلاین و دراپشیپینگ؟

فروش !  کسب و کاری که قرن‌هاست در حال انجامه و طی سال‌های اخیر و با پیشرفت تکنولوژی فروش آنلاین گسترش زیادی پیدا کرده اگه بخوایم آینده‌ی این کار و سقف درآمدش رو بدونیم شرکت آمازون بهترین مثاله که صاحبش ثروتمندترین آدم دنیاست و شما با ورود به این کار یک بیزینس ریشه دار و معتبر و آینده‌دار  رو تجربه خواهید کرد.

روش دراپشیپینگ در فروش آنلاین یعنی بدون خرید عمده‌ی کالا و دپو کردنش، کالا رو انتخاب می‌کنید و با تبلیغات آنلاین در وبسایت خودتون مشتری جذب می‌کنید و وقتی مشتری از شما خرید کرد، سود خودتون رو برمی‌دارید و از تولید کننده‌ی اصلی خرید می‌کنید و ازش میخواین به آدرس مشتری شما، هر جای دنیا که هست ارسال کنه.

دراپ‌شیپینگ بهترین بیزینس موجود در دنیاست، چرا؟
نیاز به سرمایه‌ی کم

چون احتیاج به خرید عمده‌ی کالا نیست و فقط هزینه‌ی اولیه کمی برای تبلیغات لازم دارید.

نداشتن محدودیت مکان و زمان

فروشگاه شما آنلاینه و 24 ساعته بازه و مشتری شما می‌تونه از هر نقطه‌ی جهان و هر زمانی از شما خرید کنه.

تنوع بالای کالا

چون بیزینس آنلاینه و نیاز به انبار نیست هر نوع و تعداد کالایی رو می‌تونید توی فروشگاهتون داشته باشید.

درآمد بدون سقف

فروشگاه شما محدود به یک شهر و حتی کشور نیست و از هر نقطه‌ی دنیا مشتری خواهید داشت و سقف درآمدی ندارید، حتی بالای یک میلیون دلار!

ریسک کم

شما نگرانی بابت نگهداری محصولتون ندارید، نگرانی فروش نرفتن و خراب شدن کالا ندارید و هر لحظه می‌تونید کالای خودتون رو عوض بکنید.

آیا این کار فقط برای افراد خارج از کشوره یا افراد ساکن ایران، با وجود انواع تحریم‌ها و نداشتن کارت‌های بانکی بین‌المللی هم می‌تونن این کار رو انجام بدن؟
بله، چون در آموزش‌ها ، روش‌ها و شرکت‌هایی رو معرفی می‌کنیم که حتی اگر ساکن ایران هم هستید کارت ویزا یا مسترکارت و یا پی‌پال بگیرید و درگاه‌های پرداخت بین‌المللی داشته باشید.
چقدر سرمایه نیازه برای این کار؟
اگه منطقی بهش نگاه کنیم می‌دونید که شروع بیزینس نیاز به کمی سرمایه داره و با صفر مطلق نمیشه بیزینس ساخت، اما نسبت به هر فروشگاه و بیزینسی ، این کار سرمایه‌ی کمتری نیاز داره و با 500 الی 2000 دلار می‌تونید این کار رو شروع کنید که درصد زیادی از این بودجه برای تبلیغات اولیه‌اس.
چقدر زمان نیازه تا به درآمد برسیم؟
شما با صرف روزی 4 ساعت زمان برای یادگیری همراه با ساخت فروشگاه و راه‌اندازی تبلیغات می‌تونید بین 2 الی 4 ماه به درآمد 5000 دلار برسید و بعد از شش ماه اگر به طور جدی به تلاش خودتون ادامه بدید و مشتری بیشتری جذب کنید، به راحتی می‌تونید از 10.000 دلار فروش یعنی ماهی 500 میلیون تومن هم عبور کنید.
اصلی ترین مراحل راه‌اندازی دراپ شیپینگ
کالا رو انتخاب می‌کنید
با تبلیغات آنلاین در وبسایت خودتون مشتری جذب می‌کنید.
بعد از خرید مشتری، سود خودتون رو برمی‌دارید.
از تولیدکننده‌ی اصلی خرید می‌کنید.
از تولیدکننده میخواین محصول را به آدرس مشتری شما، در هر جای دنیا که باشه، ارسال کنه.
با خرید و ثبت نام در ورکشاپ دراپشیپینگ

شما عضو گروه خصوصی گرویتـــی می‌شوید

برخی از سرفصل‌های مهم ورکشاپ:
درآمد فروشگاه های فعال منتور(سینا سینری)
ورکشاپ از نگاه مخاطبان
برخی از نظرات کاربران و مخاطبان ورکشاپ
دریافت اولین ویدیوی آموزشی رایگان همراه با مشاوره