با توجه به این‌که بسیاری از افراد در خانه وقت آزاد زیادی دارند و از آن هیچ استفاده‌ای نمی‌کنند، به‌دنبال راه‌هایی هستند که بتوانند بدون هیچ سرمایه‌گذاری، درآمد دلاری داشته‌باشند، مانند دانشجوها، زنان خانه‌دار، بازنشستگان و حتی کسبه و کارگرانی که دوست دارند کارهای دیگری نیز انجام دهند. راه‌های زیادی وجود دارد که شما بتوانید بدون سرمایه‌گذاری درآمد دلاری داشته‌باشید. با روش‌هایی که تیم myfxzone به شما ارائه می‌دهد، علاوه‌بر کسب درآمد دلاری بدون سرمایه، نگران پیامدهای مالی بابت ریسک از دست دادن پول خود نیز نخواهید شد.

روش‌هایی کسب درآمد دلاری بدون سرمایه

با توجه به مهارت و علایق شما، راه‌های زیادی برای کسب درآمد دلاری بدون سرمایه وجود دارد. در این‌جا به برخی از بهترین روش‌های درآمدزایی بدون سرمایه اشاره می‌کنیم. البته تمام این روش‌ها رایگان هستند و شما بابت استفاده از آن‌ها هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید.

فعالیت به‌عنوان فریلنسر

فریلنسری یکی از رایج‌ترین راه‌های کسب درآمد دلاری بدون سرمایه است و شما نیاز به هیچ سرمایه‌گذاری برای شروع این کار ندارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که چند پورتال‌ کلیدی را شناسایی کنید و خودتان را به‌عنوان یک فریلنسر ثبت‌نام کنید. بعد باید مهارت‌های خود را با اشتراک‌گذاری چند نمونه کار قوی به مشتریان بالقوه نشان دهید.

شرایط لازم برای فریلنسری

اگر در نوشتن، برنامه‌نویسی، ویرایش، طراحی یا هر مهارت دیگری استعداد دارید، می‌توانید با تبدیل شدن به یک فریلنسر آنلاین درآمد دلاری داشته‌باشید. این روزها خیلی از مشاغل، کارهای کوچک خود را برون‌سپاری می‌کنند و آن‌ها را به عهده فریلنسرها می‌گذارند.

 از فریلنسری چقدر می‌توان درآمد داشت؟

 با توجه به نوع کاری که ارائه می‌دهید، می‌توانید کارهای با درآمد بالا را به‌عنوان یک فریلنسر پیدا کنید. در ادامه به برخی از بهترین سایت‌هایی که در بخش فریلنسری فعالیت می‌کنند، اشاره می‌کنیم.

 • Freelance India
 • 99Designs
 • Upwork Truelancer
 • Fiverr

کسب درآمد از طریق دراپ شیپینگ

Dropshipping یک مدل کسب‌وکار است که در آن شما محصولات را به‌صورت آنلاین بدون نیاز به خرید، ذخیره‌سازی یا دردسر‌های حمل‌ونقل و ارسال به فروش می‌رسانید. در این مدل از کسب‌وکار، شما به راحتی‌ می‌توانید به درآمد دلاری بدون سرمایه دست یابید. در واقع در این کسب‌وکار، شما با تامین‌کننده‌ای شریک می‌شوید که وظیفه تامین موجودی و تکمیل محصولات را برای شما انجام می‌دهد و فقط برای محصولاتی که می‌فروشید هزینه می‌پردازید. به این ترتیب، می‌توانید یک کسب‌وکار دراپ شیپینگ را با پول کم یا بدون سرمایه اولیه راه‌اندازی کنید.

با Dropshipping، شما به راحتی‌ می‌توانید به درآمد دلاری بدون سرمایه دست یابید.
با Dropshipping، شما به راحتی‌ می‌توانید به درآمد دلاری بدون سرمایه دست یابید.

مراحل کسب درآمد دلاری با دراپ شیپینگ

مراحل متعددی برای شروع یک کسب‌وکار دراپ شیپینگ بدون نیاز به پول وجود دارد. در این‌جا قصد داریم به برخی از رایج‌ترین آن‌ها اشاره ‌کنیم. با کمک آن‌ها می‌توانید درآمد دلاری بدون سرمایه را برای خود رقم بزنید.

یک محصول پرتقاضا پیدا کنید

برای رسیدن به یک درآمد دلاری بدون سرمایه، باید محصول پرتقاضایی را پیدا کنید که رقابت در آن کم باشد. می‌توانید از ابزارهایی مانند Google Trends، Keyword Planner، یا Sales Tracker برای تحقیق در بازار استفاده کنید و ببینید چه محصولاتی تقاضا و فروش خوبی دارند.

تامین‌کننده قابل اعتمادی را بیابید

با کمک تامین‌کننده قابل اعتماد، می‌توانید محصولاتی را که قصد فروش آن‌ها را دارید، در اختیار خود داشته‌باشید. پلت‌فرم‌هایی مانند AliExpress ،Spocket یا Brands Gateway برای یافتن تأمین‌کنندگان قابل اعتماد به شما کمک می‌کنند.

یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید

یک فروشگاه آنلاین می‌تواند محصولات شما را به نمایش بگذارد و مشتریان جدیدی را جذب کند. پلتفرم‌هایی مانند Shopify می‌توانند برای ایجاد و سفارشی‌سازی وب‌سایت به شما کمک کنند.

سفارشات خود را انجام دهید

هنگامی که مشتری سفارشی را در فروشگاه شما ثبت می‌کند، باید آن‌را به تامین‌کننده خود ارسال کنید. سپس تامین‌کننده محصول را مستقیماً برای مشتری ارسال می‌کند و اطلاعات ردیابی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

تست کردن اپلیکیشن‌ها و وبسایت‌ها

تست کردن اپلیکیشن‌ها و وبسایت‌ها قبل از راه‌اندازی، یک راه ساده دیگر برای کسب درآمد دلاری بدون سرمایه‌ است؛ زیرا شرکت‌ها و توسعه‌دهندگان اپلیکیشن، نمی‌خواهند کاربرانشان در استفاده از اپلیکیشن‌ها و وبسایت‌ها گیج شوند. آن‌ها افرادی را برای انجام کاری که به آن تست نسخه اولیه می‌گویند، استخدام می‌کنند. در واقع، آن‌ها وبسایت‌ها یا اپلیکیشن‌ها را تست می‌کنند و تجربه کاربری آن‌را گزارش می‌دهند، یا هر اشکالی را قبل از این‌که سایت یا اپلیکیشن به عموم ارائه شود، گزارش می‌دهند.

تست کردن اپلیکیشن‌ها و وبسایت‌ها قبل از راه‌اندازی، یک راه ساده دیگر برای کسب درآمد دلاری بدون سرمایه‌ است.
تست کردن اپلیکیشن‌ها و وبسایت‌ها قبل از راه‌اندازی، یک راه ساده دیگر برای کسب درآمد دلاری بدون سرمایه‌ است.

شرایط لازم برای تست اپلیکیشن چیست؟

برای انجام این کار، نیاز به هیچ دانش خاصی ندارید. این کار برای کسانی که دنبال شغل پاره وقت از درون خانه هستند، بسیار مناسب است.

درآمد تست اپلیکیشن

بسته به مدت زمان و پیچیدگی فرآیند تست نسخه اولیه و تجربه شما با تست، می‌توانید درآمد خوبی داشته‌باشید. در ادامه به برخی از سایت‌هایی که کار تست اپلیکیشن و وبسایت را ارائه می‌دهند، اشاره می‌کنیم.

 • BetaTesting
 • UserTesting
 • StartupLift
 • Test.io
 • TryMyUI

درآمد دلاری بدون سرمایه با تبدیل شدن به یک اینفلوئنسر

اینفلوئنسر مارکتینگ در سال 2013 تا 90 برابر افزایش یافته است. شما هم می‌توانید در زمینه علاقه‌مندی خود اینفلوئنسر مارکتینگ انجام دهید و بدون سرمایه‌گذاری، به‌صورت آنلاین درآمد دلاری داشته‌باشید. نگران تعداد کم دنبال‌کنندگان خود در مرحله شروع نباشید.

 کسب دنبال‌کننده کمی زمان می‌برد. شما می‌توانید برند خود را از طریق پلتفرم‌های اجتماعی مانند فیس‌بوک، اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی، شروع کنید. بعد از حدود 2 تا 4 ماه تعداد مناسبی از دنبال‌کنندگان را کسب خواهید کرد و با اینفلوئنسر مارکتینگ درآمد غیرفعال کسب می‌کنید. در زیر به انواع مختلف اینفلوئنسر مارکتینگ پرداخته شده است.

 • بلاگرها و ولاگرها
 • کارآفرینان
 • عکاسان
 • خالقان محتوا
 • مدل‌ها
شما می‌توانید در زمینه علاقه‌مندی خود اینفلوئنسر مارکتینگ انجام دهید و بدون سرمایه‌گذاری، به‌صورت آنلاین درآمد دلاری داشته‌باشید.
شما می‌توانید در زمینه علاقه‌مندی خود اینفلوئنسر مارکتینگ انجام دهید و بدون سرمایه‌گذاری، به‌صورت آنلاین درآمد دلاری داشته‌باشید.

انتخاب حرفه یوتیوبری

78 درصد از ویدیوهایی که مردم هر هفته و 55 درصد از ویدیوهایی که مردم هر روز می‌بینند در یوتیوب است. پس اگر شما علاقه‌مند به تبدیل شدن به یک یوتیوبر موفق هستید، تا از طریق آن کسب درآمد دلاری بدون سرمایه را تجربه کنید، باید چند مرحله اولیه را برای تبدیل شدن به یک یوتیوبر موفق طی کنید.

می‌توانید برند شخصی خود را از طریق کانال یوتیوب معرفی کنید و بعد از کسب 2 تا 3 هزار دنبال‌کننده محصولات برندهای مختلف را به دنبال‌کنندگان خود معرفی کنید.

درآمد دلاری بدون سرمایه با انتخاب ولاگری

همچنین می‌توانید یک ولاگر مد باشید و برندهای مد را تبلیغ کنید و از این طریق درآمد دلاری کسب کنید. بیش‌ترین حوزه‌های مورد تقاضا در یوتیوب در زیر ذکر شده‌اند.

 • غذا
 • مد
 • زیبایی
 • سلامت و تناسب‌اندام
 • سفر
 • بازی
 • کاهش وزن
 • آگاهی و مدیتیشن
 • مربیگری زندگی یا کسب‌وکار

درآمد دلاری بدون سرمایه با نویسندگی محتوا

نویسندگی محتوا مهارتی است که بیش‌ترین تقاضا را در عصر آنلاین دارد. این مهارت از برنامه‌ریزی و تحقیق دقیق نشأت می‌گیرد. این مهارت اشکال مختلف وبسایت‌ها، روزنامه‌ها، وبلاگ‌ها و مقاله‌ها را پوشش می‌دهد. شما باید سخت‌کوش باشید و تجربه روزانه کسب کنید. اگر با مهارت نوشتاری خود ارتباط خوبی داشته‌باشید، می‌توانید بدون سرمایه‌گذاری راحت پول در بیاورید. در این‌جا چند سایت برای نویسندگی محتوا به شما پیشنهاد می‌دهیم.

 • Money pantry
 • The barefoot writer
 • Healthy mummy
 • Strong whispers
 • Cracked
اگر با مهارت نوشتاری خود ارتباط خوبی داشته‌باشید، می‌توانید بدون سرمایه‌گذاری راحت پول در بیاورید.
اگر با مهارت نوشتاری خود ارتباط خوبی داشته‌باشید، می‌توانید بدون سرمایه‌گذاری راحت پول در بیاورید.

درآمد دلاری بدون سرمایه با تبدیل فایل‌های صوتی و تصویری به متن

با اینکه هوش مصنوعی به‌عنوان یک ابزار برای تبدیل گفتار به متن در حال تکامل است، اما کامل نیست. بنابراین، خیلی از شرکت‌ها به تایپیست‌ها تکیه می‌کنند تا ویدیوها و فایل‌های صوتی را به متن تبدیل کنند.

شما می‌توانید با یک شرکت قراردارد پاره‌وقت داشته‌باشید یا به‌صورت فریلنسری با چندین شرکت روی پروژه‌های مختلف کار کنید. بیش‌تر شرکت‌ها به شما اجازه می‌دهند خودتان کارهایتان را انتخاب کنید و برنامه خودتان را تنظیم کنید.

بهترین بخش این است که شما نیازی به سرمایه‌گذاری در ابتدا ندارید، فقط از طریق بلندگوهایی که در کامپیوتر شما وجود دارند، درآمد کسب می‌کنید.

برای موفقیت به عنوان یک تایپیست، شما باید مهارت تایپ خود را تقویت کنید. کار شما باید بدون خطا باشد و برای مشتریان قابل فهم باشد. با تبدیل فایل‌های صوتی کوتاه شروع کنید تا آماده شوید.

درآمد دلاری بدون سرمایه با افیلیت مارکتینگ

آیا فکر می‌کنید توانایی افیلیت مارکتینگ برای تبلیغ چیزهای مختلف را دارید؟ برای دستیابی به درآمد دلاری بدون سرمایه به یک برنامه افیلیت مارکتینگ بپیوندید و با تبلیغ محصولات، خدمات یا برندهای مختلف روی پلتفرم‌های مختلف، کمیسیون دریافت کنید. وقتی در آن پلت‌فرم پذیرفته شدید، لینک برای اشتراک‌گذاری با دیگران دریافت خواهید کرد.

وقتی کسی بعد از کلیک روی لینک شما، محصول یا خدمات را بخرد، شما کمیسیون و اعتبار برای معرفی دریافت خواهید کرد. میزان کمیسیون به برنامه افیلیت مارکتینگ و محصولی که تبلیغ می‌شود بستگی دارد. محصولات ساده چندان کمیسیون زیادی نخواهند داد، اما تبلیغ خدمات دیجیتال مثل میزبانی وب یا فروش لپ‌تاپ کمیسیون بهتری دارد.

برخلاف باور رایج، افیلیت مارکتینگ برای درآمد به تبلیغ روی وبلاگ‌ نیاز ندارد. شما می‌توانید از حساب‌های شبکه‌های اجتماعی خود مثل اینستاگرام و فیسبوک برای تبلیغ کسب‌وکارها و کسب درآمد استفاده کنید.

با پیوستن به یک برنامه افیلیت مارکتینگ و تبلیغ محصولات، خدمات یا برندهای مختلف روی پلتفرم‌های مختلف، درآمد دلاری بدون سرمایه به دست آورید.
با پیوستن به یک برنامه افیلیت مارکتینگ و تبلیغ محصولات، خدمات یا برندهای مختلف روی پلتفرم‌های مختلف، درآمد دلاری بدون سرمایه به دست آورید.

فروش عکس‌ها آنلاین

اگر شما به‌طور منظم عکس می‌گیرید یا تعداد زیادی عکس روی‌هارد درایو خود دارید، می‌توانید آن‌ها را به آژانس‌های فروش عکس بفروشید و درآمد دلاری کسب کنید. هر بار که کسی یکی از عکس‌های شما را دانلود کند، کمیسیون دریافت خواهید کرد. در ادامه با بهترین وبسایت‌ها برای فروش عکس‌های آشنا می‌شوید.

 • Burst
 • Shutterstock
 • Alamy
 • iStock

اگر مجموعه خوبی از عکس‌های مربوط به یک موضوع خاص بسازید، می‌توانید درآمد خوبی از آن کسب کنید. بهترین بخش این است که هر عکسی که شما آپلود می‌کنید، در واقع می‌تواند بارها و بارها فروخته شود؛ اگرچه بعضی از وبسایت‌ها ممکن است از شما بخواهند که عکس‌های خود را انحصاری برای پلت‌فرم آن‌ها ارائه دهید.

درآمد دلاری بدون سرمایه با ارائه مشاوره شبکه‌های اجتماعی

 آیا می‌دانید چطور دنبال‌کننده بیش‌تری برای اینستاگرام، تیک‌تاک یا پینترست جمع کنید؟ مهارت‌ خود را با تبلیغ به‌عنوان مشاور شبکه‌های اجتماعی بفروشید. برندها با شما تماس می‌گیرند تا ایده‌های خلاقانه‌ی شما را بخرند.

این یک فرصت عالی برای کسب درآمد دلاری برای شما است که مهارت‌های شبکه‌های اجتماعی دارید، چون می‌توانید از پروفایل موجود خود به‌عنوان نمونه‌کار استفاده کنید. نمونه‌کار خود را در گروه‌ها و انجمن‌ها بازاریابی کنید و فراموش نکنید که در ایمیل‌هایی که برای آژانس‌ها می‌فرستید، لینک قرار بدهید.

مشاوره شبکه‌های اجتماعی یک فرصت عالی برای کسانی است که مهارت‌های شبکه‌های اجتماعی دارند.
مشاوره شبکه‌های اجتماعی یک فرصت عالی برای کسانی است که مهارت‌های شبکه‌های اجتماعی دارند.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی

با آموزش زبان انگلیسی آنلاین از خانه با شرکت‌هایی مانند VIPKID، Qkids وCambly ، درآمد کسب کنید.

درآمد دلاری بدون سرمایه با فروش آنلاین محصولات

آیا محصولاتی برای عرضه دارید یا یک صنعت‌گر با کالاهای دست‌ساز هستید؟

اگر چنین است، می‌توانید آن‌ها را آنلاین بفروشید. شما به راحتی می‌توانید محصولات خود را در بسیاری از پلت‌فرم‌ها مانند آمازون بفروشید. برای این‌کار می‌توانید از موبایل خود استفاده کنید و عکس‌هایی از محصولات خود بگیرید. مطمئن شوید توضیحات کاملی از محصول خود دارید، تا مشتریان شما بتوانند محصولات شما را با سرعت بیش‌تری پیدا کنند.

درآمد دلاری بدون سرمایه با بازی کردن

این گزینه جذاب برای گیمرها است. شما می‌توانید برای بازی کردن پول دریافت کنید. به نظر شما جالب نیست؟ بسیاری از شرکت‌ها به شما پول می‌دهند تا بازی‌های جدید را تست کنید یا نظر خود را درباره بازی‌های موجود بدهید. پس اگر عاشق بازی کردن هستید، چرا پول نگیرید؟ چند سایت محبوب در این زمینه وجود دارد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.

 • playtestcloud.com
 • userlytics.com
 • enginyard.com
 • PlaytestCloud
شما به راحتی می‌توانید محصولات خود را در بسیاری از پلت‌فرم‌ها مانند آمازون بفروشید.
بسیاری از شرکت‌ها به شما پول می‌دهند تا بازی‌های جدید را تست کنید یا نظر خود را درباره بازی‌های موجود بدهید.

کسب درآمد آنلاین از وبلاگ‌نویسی

اگر نوشتن وبلاگ نقطه قوت شماست، می‌توانید از بلاگ اسپات، وردپرس یا هر پلت‌فرم وبلاگ دیگری استفاده کنید. اگر می‌خواهید بدون سرمایه‌گذاری به‌صورت آنلاین درآمد کسب کنید، این کار مفید خواهد بود. همچنین می‌توانید با ایجاد فروشگاه آنلاین محصولات خود را با قیمت مناسب از طریق یک شبکه تبلیغاتی دیجیتال مارکتینگ بفروشید و کسب درآمد دلاری بدون سرمایه را تجربه کنید.

شما برای این‌که بتوانید بدون سرمایه‌ درآمد کسب کنید، باید مهارت‌های ارتباطی خوبی داشته‌باشید و در راستای تقویت آن گام بردارید. همچنین آموزش دیدن و مشورت گرفتن از افراد باتجربه نیز می‌تواند شما را چند گام به جلو هدایت کند.

درآمد دلاری بدون سرمایه با طراحی گرافیک

تصاویر جذاب، بیش‌تر از کلمات، توجه مردم را به خود جلب می‌کند. اگر شما خلاق هستید و درباره طراحی گرافیک مهارت خوبی دارید، این راه عالی برای پول درآوردن به‌صورت دلاری و بدون سرمایه است. حتی اگر شما مهارت ندارید، می‌توانید آن‌را عرض چند ماه یاد بگیرید.

با سئو پول درآورید

سئو نقش بسیار مهمی در رشد هر وب‌سایت ایفا می‌کند. ترافیک بیش‌تر زمانی به وب‌سایت سرازیر می‌شود که سئو به درستی انجام شده باشد. شرکت‌های بزرگ از متخصصان سئو استخدام می‌کنند تا وب‌سایت و محتوای خود را برای موتورهای جستجوگر بهینه کنند. کسانی که دانش خوبی از سئو دارند، پول زیادی دریافت می‌کنند. اگر شما هم دانش خوبی از سئو داشته‌باشید، می‌توانید از طریق آن درآمد خوبی کسب کنید.

خدمات myfxzone

تیم myfxzone ابزارها و خدمات مختلفی را برای کسب درآمد در دنیای دیجیتال ارائه می‌دهد. این مجموعه تیمی از متخصصان کاربلد هستند که در زمینه دوره Dropshipping و تجارت آنلاین راهنمایی‌های ارزشمندی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. کارشناسان این مجموعه بهترین و کاربردی‌ترین ایده‌ها را در بخش درآمدزایی و توسعه کسب‌وکار در دنیای دیجیتال دارند.

شما برای کسب درآمد دلاری بدون سرمایه، گزینه‌های بی‌شمار و متنوعی در پیش‌روی خود دارید. در این مطلب فقط به چند راه کسب درآمد از این طریق اشاره کردیم. سعی کنید یکی از آن‌ها را برای مدتی انجام دهید تا ببینید کدام‌یک موثر است و کدام نیست. یکی از خطاهای رایجی که کاربران مرتکب می‌شوند این است که چندین گزینه را به‌طور هم‌زمان امتحان می‌کنند.

منبع: +++++

درآمد دلاری بدون سرمایه اولیه چقدر است؟

درآمد دلاری بدون سرمایه به نوع فعالیت آنلاینی که انتخاب می‌کنید، زمان و تلاشی که صرف می‌کنید و در آخر سطح رقابت و تقاضا در بازار بستگی دارد. برخی از فعالیت‌های آنلاین ممکن است فقط چند سنت یا دلار برای هر کار پرداخت کنند. اما یوتیوب یا یک کسب‌وکار آنلاین دیگر، ممکن است پتانسیل کسب درآمد بسیار بیش‌تری داشته‌باشد.

چگونه می‌توان دراپ شیپینگ را بدون سرمایه اولیه شروع کرد؟

Dropshipping یک مدل کسب‌وکار است که به شما امکان می‌دهد تا محصولات خود را به‌صورت آنلاین، بدون نیاز به خرید یا ذخیره موجودی بفروشید. با دنبال کردن مراحل زیر می‌توانید بدون سرمایه اولیه شروع به تجارت آنلاین کنید.
1. محصول مناسب و سودآوری را پیدا کنید که به آن علاقه دارید و تقاضای کافی و رقابت کم دارد.
2. یک تامین‌کننده قابل اعتماد dropshipping را انتخاب کنید که بتواند محصولات با کیفیت بالا، حمل‌ونقل سریع و مقرون‌به‌صرفه و خدمات خوب به مشتریان را در اختیار شما قرار دهد.
3. فروشگاه تجارت الکترونیک خود را با استفاده از پلت‌فرمی که از dropshipping پشتیبانی می‌کند، مانند Shopify بسازید.
4. فروشگاه dropshipping خود را بازاریابی کنید و ترافیک را به سمت محصولات خود هدایت کنید.