راه های دریافت درآمد دلاری؛ کسب درآمد دلاری با روش‌های ساده

راه های دریافت درآمد دلاری
فهـــرست موضوعــــــــات

روش‌های مختلفی برای دریافت درآمد دلاری وجود دارد، پی‌پال، Skrill، NETELLER و Payoneer از روش‌هایی مرسوم برای نقد کردن درآمد دلاری محسوب می‌شوند. در این مقاله، درآمد دلاری به‌معنای کسب درآمد از فعالیت‌هایی است که به‌صورت آنلاین انجام می‌شوند. برخی از این فعالیت‌ها عبارتند از: فعالیت به‌عنوان مترجم، نویسنده، طراح، برنامه‌نویس، مدرس، مشاور و سایر موارد مشابه. تیم myfxzone با تجربه مفیدی که دارد، می‌تواند تمام راه های دریافت درآمد دلاری را به شما آموزش دهد.

درگاه‌های دریافت درآمد دلاری آنلاین

یکی از تسهیلات اینترنت، راه‌های نقل‌وانتقال آسان پول است. کاربران زیادی از خدمات پرداخت آنلاین استفاده می‌کنند و از سرعت و امنیت آن رضایت دارند. پی‌پال، اسکریل Skrill، نتلر NETELLER و پایونیر Payoneer از سرویس‌های دریافت درآمد دلاری محسوب می‌شوند. این سرویس‌ها بسیاری از کشورها را پشتیبانی می‌کنند و به کاربران امکان ایجاد حساب کاربری و دریافت پول ‌را می‌دهند. این سرویس‌ها همچنین مزایایی مانند امنیت، سرعت، راحتی و هزینه‌های تراکنشی پایین را برای کاربران خود ارائه می‌دهند. در ادامه با این روش‌ها آشنا می‌شوید.

اسکریل Skrill

یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین سرویس‌های پرداخت آنلاین است که از سال 2001 فعالیت می‌کند. اسکریل بیش از 200 کشور و 40 ارز را پشتیبانی می‌کند و امکان انتقال پول به حساب بانکی، کارت اعتباری، موبایل و ایمیل را دارد. همچنین اسکریل دارای یک کارت اعتباری مسترکارت است که می‌توانید با آن در خارج از کشور خرید کنید یا پول نقد بگیرید.

برای استفاده از اسکریل، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و مدارک هویتی خود را تایید کنید. سپس می‌توانید پول خود را از طریق کارت اعتباری، بانک یا رمزارز به حساب اسکریل خود واریز کنید یا از طریق ایمیل پول دریافت نمایید. این سرویس برای افرادی مناسب است که به‌دنبال راه های دریافت درآمد دلاری هستند. هزینه‌های اسکریل با توجه به نوع تراکنش، ارز و کشور متفاوت است و معمولاً بین 1 تا 4 درصد است.

نتلر NETELLER

یک سرویس پرداخت آنلاین است که از سال 1999 فعالیت می‌کند. نتلر مشابه اسکریل است و بیش از 200 کشور و 22 ارز را پشتیبانی می‌کند. نتلر همچنین دارای یک کارت اعتباری مسترکارت است که می‌توانید با آن در خارج از کشور خرید کنید یا پول نقد بگیرید. برای استفاده از نتلر، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و مدارک هویتی خود را در سایت مربوطه بارگذاری و تایید کنید.

سپس می‌توانید پول خود را از طریق کارت اعتباری، بانک یا ارزهای دیجیتال به حساب نتلر خود واریز کنید یا از طریق ایمیل پول دریافت کنید. هزینه‌های نتلر بسته به نوع تراکنش، ارز و کشور متفاوت است و معمولاً بین 1 تا 5 درصد است.

Shopify payment gateway

shopify payment gateway یک درگاه پرداخت اختصاصی برای فروشگاه‌های آنلاین شاپیفای است که به شما امکان می‌دهد از طریق کارت‌های اعتباری و بانکی خود و سایر روش‌های پرداخت پول دریافت کنید. این سرویس یکی از راه های دریافت درآمد دلاری است که علاوه‌بر دلار از 132 ارز و 11 زبان پشتیبانی می‌کند و با تمام قالب‌ها و افزونه‌های شاپیفای سازگار است. این سرویس هیچ هزینه‌ی راه‌اندازی یا ماهانه‌ای را به شما تحمیل نمی‌کند و فقط بر اساس تراکنش‌های موفقی که انجام می‌دهید، کمیسیون دریافت می‌کند.

shopify payment gateway به شما امکان می‌دهد از طریق کارت‌های اعتباری و بانکی خود و سایر روش‌های پرداخت پول دریافت کنید.
shopify payment gateway به شما امکان می‌دهد از طریق کارت‌های اعتباری و بانکی خود و سایر روش‌های پرداخت پول دریافت کنید.

پایونیر Payoneer

یک سرویس پرداخت آنلاین است که از سال 2005 فعالیت خود را آغاز کرده است. پایونیر بیش از 200 کشور و 150 ارز را پشتیبانی می‌کند و امکان انتقال پول به حساب بانکی، کارت اعتباری، موبایل و ایمیل را دارد. پایونیر همچنین دارای یک کارت اعتباری مسترکارت است که شما به‌عنوان کاربر آن می‌توانید در خارج از کشور خرید کنید یا پول نقد بگیرید. برای استفاده از پایونیر، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید و پس از تایید مدارک هویتی شما توسط این سایت، می‌توانید از امکانات آن استفاده کنید.

پیونر این اختیار را به شما داده تا پول خود را از طریق کارت اعتباری، بانک یا رمزارز به حسابتان واریز کنید یا از طریق ایمیل پول دریافت کنید. هزینه‌های پایونیر با توجه به نوع تراکنش، ارز و کشور متفاوت است و معمولاً بین 1 تا 3 درصد است. اگر قصد دارید راه های دریافت درآمد دلاری را بدانید، این سرویس را امتحان کنید تا امکانات متنوعی در اختیارتان قرار بگیرد.

2checkout

این سرویس به شما اجازه می‌دهد از طریق کارت‌های اعتباری مثل پی‌پال و کارت‌های بانکی پول دریافت کنید. این سرویس از 87 ارز و 15 زبان پشتیبانی می‌کند و با بیش از 100 سیستم فروشگاهی و صورتحساب آنلاین هماهنگ است.

 این سرویس هیچ هزینه‌ی راه‌اندازی یا ماهانه‌ای ندارد و فقط بر اساس تراکنش‌های موفق شما هزینه دریافت می‌کند. این سرویس از استاندارد امنیتی PCI برخوردار است و امکاناتی مانند تکرار پرداخت، به‌روزرسانی حساب و سفارشی‌سازی صفحه پرداخت را ارائه می‌دهد.

از راه های دریافت درآمد دلاری، Stripe

این سرویس، بیش از 135 ارز و 35 کشور را پشتیبانی می‌کند و با بسیاری از سیستم‌های فروشگاهی و صورتحساب‌های آنلاین هماهنگ است. با سرویس Stripe می‌توانید از طریق کارت‌های اعتباری و بانکی، پی‌پال، اپل پی، گوگل پی و سایر روش‌های پرداخت، پول دریافت کنید. سرویس Stripe هیچ هزینه‌ راه‌اندازی یا هزینه ماهانه‌ای ندارد و شما فقط بر اساس تراکنش‌های موفقی که انجام می‌دهید، هزینه پرداخت می‌کنید.

از راه های دریافت درآمد دلاری، پی‌پال

PayPal به‌طور گسترده توسط بسیاری از کسب‌وکارهای آنلاین پذیرفته شده است و بیش از 360 میلیون حساب در سراسر جهان دارد. این سرویس از اطلاعات شخصی و مالی شما در برابر هکرها و کلاهبرداران محافظت می‌کند.

پی‌پال به‌عنوان یکی از راه های دریافت درآمد دلاری شناخته می‌شود. برای دریافت پول از طریق پی‌پال باید یک حساب پی‌پال داشته‌باشید و آدرس ایمیل یا شماره موبایل خود را در اختیار فرستنده قرار دهید. با کمک این سرویس می‌توانید در صفحه اصلی حساب PayPal خود به پولی که دریافت می‌کنید، دسترسی داشته‌باشید.

PayPal به‌طور گسترده توسط بسیاری از کسب‌وکارهای آنلاین پذیرفته شده است و بیش از 360 میلیون حساب در سراسر جهان دارد.
PayPal به‌طور گسترده توسط بسیاری از کسب‌وکارهای آنلاین پذیرفته شده است و بیش از 360 میلیون حساب در سراسر جهان دارد.

مزایای استفاده از سرویس‌های پرداخت آنلاین

 • سرعت و سهولت در انجام تراکنش‌های مالی
 • امکان دریافت پول از سایت‌ها و کارفرمایان خارجی
 • امکان خرید از فروشگاه‌ها و سایت‌های خارجی
 • امکان دسترسی به پول خود از طریق کارت اعتباری در خارج از کشور

معایب استفاده از سرویس‌های پرداخت آنلاین

 • هزینه‌های بالا و متغیر برای انتقال پول
 • نیاز به تایید هویت و ارائه مدارک
 • محدودیت‌ها در استفاده از کارت اعتباری

استفاده از ارزهای دیجیتال یا رمزارزها

یکی از راه های دریافت درآمد دلاری از طریق فضای آنلاین، استفاده از ارزهای دیجیتال یا رمزارزها است. ارزهای دیجیتال، نوعی ارز مجازی هستند که بر اساس تکنولوژی بلاکچین و رمزنگاری ساخته می‌شوند. ارزهای دیجیتال، بدون نیاز به واسطه‌های مالی مانند بانک‌ها یا سرویس‌های پرداخت آنلاین، قابل انتقال و مبادله هستند. در ادامه با برخی از ارزهای دیجیتال معروف آشنا می‌شوید.

از راه های دریافت درآمد دلاری، استفاده از بیت‌کوین BTC

اولین و محبوب‌ترین ارز دیجیتال است که در سال 2009 توسط یک فرد یا گروهی با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو ایجاد شد. بیت‌کوین، یک شبکه متمرکز نشده است و به هیچ کشور یا سازمانی تعلق ندارد. بیت‌کوین، از طریق فرآیندی به نام استخراج mining تولید می‌شود که در آن کامپیوترهای قدرتمند، معادلات ریاضی پیچیده را حل می‌کنند و به‌عنوان جایزه، بیت‌کوین دریافت می‌کنند.

بیت‌کوین، از طریق کیف‌پول‌های دیجیتال wallets که به‌صورت آنلاین، آفلاین، سخت‌افزاری یا نرم‌افزاری باشند، ذخیره و منتقل می‌شود. بیت‌کوین از طریق صرافی‌های آنلاین exchanges (به‌صورت محلی یا بین‌المللی) قابل خریدوفروش است. این رمز ارز در بسیاری از سایت‌ها و فروشگاه‌های خارجی به‌عنوان روش پرداخت قابل قبول شناخته شده است. شما در جایگاه یک کاربر در فضای آنلاین، می‌توانید درآمد دلاری خود را به‌صورت بیت کوین دریافت کنید.

بیت‌کوین در بسیاری از سایت‌ها و فروشگاه‌های خارجی به‌عنوان روش پرداخت قابل قبول شناخته شده است.
بیت‌کوین در بسیاری از سایت‌ها و فروشگاه‌های خارجی به‌عنوان روش پرداخت قابل قبول شناخته شده است.

از راه های دریافت درآمد دلاری، اتریوم ETH

یک ارز دیجیتال دیگر است که در سال 2015 توسط ویتالیک بوترین، یک برنامه‌نویس روسی-کانادایی ایجاد شد. اتریوم یک بستر مبتنی بر بلاکچین است که امکان اجرای قراردادهای هوشمند smart contracts و برنامه‌های غیرمتمرکز decentralized applications را فراهم می‌کند. اتریوم از طریق فرآیند استخراج تولید می‌شود و از طریق کیف‌پول‌ها و صرافی‌های آنلاین، ذخیره و منتقل می‌شود.

 بسیاری از کارفرمایان ترجیح می‌دهند تا از طریق این ارز دیجیتال، حقوق کارمندان دور کار خود را بپردازند. البته برای نقل‌وانتقال این رمز ارز باید از کیف پول مناسبی استفاده کرد که هزینه تراکنش‌های پایین‌تری داشته‌باشد.

از راه های دریافت درآمد دلاری، تتر USDT

ارز دیجیتال USDT یکی از راه های دریافت درآمد دلاری است که در سال 2014 توسط شرکت تتر لیمیتد، یک شرکت ثبت شده در هنگ‌کنگ ایجاد شد. تتر یک ارز پایدار stablecoin است که هدف آن حفظ ثبات قیمت است. تتر به ارز دلار آمریکا متصل است و هر تتر معادل یک دلار است. تتر از طریق فرآیند انتشارissuance تولید می‌شود و از طریق کیف‌پول‌ها و صرافی‌های آنلاین، ذخیره و منتقل می‌شود. تتر در بسیاری از صرافی‌های آنلاین به‌عنوان روش تبدیل ارزهای دیجیتال به یک‌دیگر استفاده می‌شود. تتر یک ارز پایدار است و قیمت آن تقریبا ثابت است. تتر بهترین گزینه برای دریافت درآمد دلاری است.

مزایای استفاده از ارزهای دیجیتال

 • عدم نیاز به واسطه‌های مالی و کاهش هزینه‌ها و زمان تراکنش‌ها
 • امکان دریافت پول از بیشتر سایت‌ها و کارفرمایان خارجی که از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کنند.
 • امکان خرید از بیشتر فروشگاه‌ها و سایت‌های خارجی که ارزهای دیجیتال را قبول می‌کنند.
 • امکان سرمایه‌گذاری و کسب سود از افزایش قیمت برخی از ارزهای دیجیتال.

معایب استفاده از ارزهای دیجیتال

 • ارزهای دیجیتال به‌دلیل عوامل مختلفی مانند عرضه و تقاضا، احساسات بازار، تحولات نظارتی یا نوآوری‌های مختلف در حوزه تکنولوژی، در معرض نوسانات بالایی قرار می‌گیرند.
 • ارزهای دیجیتال که یک از از راه های دریافت درآمد دلاری هستند، برای عمل‌کرد صحیح به اعتماد و اطمینان کاربران و شبکه متکی هستند. با این حال، این اعتماد می‌تواند توسط رویدادهای مختلف، مانند نقص فنی، کلاهبرداری، هک یا ممنوعیت از بین برود.
استفاده از شبکه‌های اجتماعی و دوستان خارجی به دریافت درآمد دلاری مطابق با نیاز و تمایل شما کمک می‌کنند.
استفاده از شبکه‌های اجتماعی و دوستان خارجی به دریافت درآمد دلاری مطابق با نیاز و تمایل شما کمک می‌کنند.

استفاده از شبکه‌های اجتماعی و دوستان خارجی

استفاده از شبکه‌های اجتماعی و دوستان خارجی، یکی دیگر از راه های دریافت درآمد دلاری است. این راه‌حل، به شما این امکان را می‌دهد تا از طریق یک شبکه اجتماعی مانند فیس‌بوک، توییتر، اینستاگرام و لینکدین، با افرادی که در کشورهای دیگر زندگی می‌کنند، ارتباط برقرار کنید و از آن‌ها درخواست کنید که برای دریافت و انتقال پول به شما کمک کنند.

برای استفاده از این راه‌حل، باید یک حساب کاربری در شبکه اجتماعی مورد نظر خود ایجاد کنید و با افرادی که می‌توانند به شما کمک کنند، دوست شوید یا پیام بدهید. سپس می‌توانید از آن‌ها بخواهید که پول شما را از طریق پی‌پال یا سرویس پرداخت آنلاین دیگری دریافت کنند و به شما به‌صورت نقدی یا از طریق حساب بانکی یا سرویس پرداخت آنلاین دیگری انتقال دهند. هزینه‌های این راه‌حل با توجه به توافق شما و دوست خارجی‌تان متفاوت بوده و معمولا بین 0 تا 10 درصد است.

مزایای استفاده از شبکه‌های اجتماعی و دوستان خارجی

 • امکان دریافت پول از بسیاری از سایت‌ها و کارفرمایان خارجی که از پی‌پال یا سرویس پرداخت آنلاین دیگری استفاده می‌کنند.
 • امکان انتخاب روش دریافت یا انتقال پول مطابق با نیاز و تمایل خود.
 • امکان برقراری ارتباط و ایجاد رابطه با افراد خارجی و گسترش شبکه اجتماعی خود.

معایب استفاده از شبکه‌های اجتماعی و دوستان خارجی

 • نیاز به اعتماد به دوست خارجی و ریسک از دست دادن پول به‌دلیل کلاهبرداری یا عدم پاسخگویی.
 • نیاز به صرف زمان و انرژی برای پیدا کردن و جذب دوستان خارجی مناسب.
 • عدم قانون‌مندی و حمایت قانونی از این راه‌حل و مشکلات قانونی برای شما یا دوست خارجی شما
در دریافت آنلاین شما می‌توانید بدون نیاز به منتظر ماندن برای رسیدن چک یا پول نقد از طریق پست یا حضوری، درآمد خود را فوراً دریافت کنید.
در دریافت آنلاین شما می‌توانید بدون نیاز به منتظر ماندن برای رسیدن چک یا پول نقد از طریق پست یا حضوری، درآمد خود را فوراً دریافت کنید.

چرا برخی از کاربران ترجیح می‌دهند تا راه های دریافت درآمد دلاری را انتخاب کنند؟

برخی از کاربران ممکن است به دلایل مختلفی ترجیح دهند تا از روش‌های آنلاین، درآمد دلاری خود را دریافت کنند. در ادامه با این دلایل بیش‌تر آشنا می‌شوید.

سریع و راحت

شما می‌توانید بدون نیاز به منتظر ماندن برای رسیدن چک یا پول نقد از طریق پست یا حضوری، درآمد خود را فوراً دریافت کنید. همچنین می‌توانید از هر کجا و در هر زمان تا زمانی که اتصال اینترنت و دستگاه گوشی تلفن همراه هوشمند داشته‌باشید، وجوه خود را مدیریت کنید.

جهانی و انعطاف‌پذیر

یکی از دلایلی که کاربران ترجیح می‌دهند تا راه های دریافت درآمد دلاری به‌صورت آنلاین را انتخاب کنند، سهولت و انعطاف‌پذیر بودن آن‌‌ها است. این امکان برای کاربران وجود دارد تا به مشتریان از سایر کشورها دسترسی داشته‌باشند و پرداخت‌ها را با ارز دلار بپذیرند.

مقرون‌به‌صرفه و شفاف

راه های دریافت درآمد دلاری به‌صورت آنلاین، این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا کارمزدهای مرتبط با روش‌های پرداخت سنتی را کاهش دهید. همچنین می‌توانید درآمد و هزینه‌های خود را راحت‌تر ردیابی و نظارت کنید و با چند کلیک ساده، گزارش‌ها و فاکتورها را ایجاد کنید.

روش‌های دریافت آنلاین، نوآورانه و امن هستند

راه های دریافت درآمد دلاری به‌صورت آنلاین، جدید و بسیار امن هستند. شما می‌توانید از آخرین فناوری‌ها و استانداردهای رمزگذاری برای محافظت از داده‌ها و تراکنش‌های خود در برابر کلاهبرداری و حملات سایبری استفاده کنید. همچنین می‌توانید از ویژگی‌ها و قابلیت‌های پلت‌فرم‌های پرداخت آنلاین، مانند PayPal و ارزهای دیجیتال، که مدافع حریم خصوصی شما هستند، استفاده کنید.

سرعت و سهولت در انجام تراکنش‌های مالی یکی از دلایل استفاده از روش‌های پرداخت آنلاین است.
سرعت و سهولت در انجام تراکنش‌های مالی یکی از دلایل استفاده از روش‌های پرداخت آنلاین است.

خدمات myfxzone در راه های دریافت درآمد دلاری آنلاین

اگر به‌دنبال راه های دریافت درآمد دلاری به‌صورت آنلاین هستید، در دوره دراپ شیپنیگ سایت myfxzone ثبت‌نام کنید. مطالبی که در این دوره به اشتراک گذاشته می‌شود، به شما کمک می‌کنند بهترین روش کسب درآمد دلاری را از فضای آنلاین بدانید.

سایت افکس زون با ارائه اطلاعات جامع در حوزه دراپ شیپینگ، شما را در مسیر یافتن بهترین روش برای دریافت درآمد دلاری راهنمایی می‌کند. برای دریافت راهنمایی‌ها و مشاوره‌های لازم، با کارشناسان این مجموعه در تماس باشید.

در این مقاله، راه های دریافت درآمد دلاری از طریق آنلاین را بررسی کردیم. این راه‌حل‌ها عبارتند از:

 • استفاده از سرویس‌های پرداخت آنلاین
 • استفاده از ارزهای دیجیتال یا رمزارزها مانند بیت‌کوین، اتریوم و تتر
 • استفاده از شبکه‌های اجتماعی و دوستان خارجی، مانند فیس‌بوک، توییتر و اینستاگرام

هر یک از این راه‌حل‌ها دارای مزایا و معایب خاص خود هستند و بسته به شرایط و نیازهایی که دارید، به‌دلخواه خود می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. اما به‌طور کلی، می‌توان گفت که برای دریافت درآمد دلاری، باید دارای دانش و تجربه فنی و مالی باشید و ریسک‌ها و هزینه‌های مربوط به انتقال پول را بپذیرید.  همچنین باید از قوانین و مقررات کشور خود و کشورهای دیگر آگاه باشید و از انجام فعالیت‌های غیرقانونی خودداری کنید. در نهایت، باید از منابع معتبر و مطمئن برای اطلاعات و خدمات خود استفاده کنید تا از کلاهبرداری‌ها و سوءاستفاده‌های احتمالی در امان باشید

منبع ++++

چرا کاربران دریافت درآمد دلاری آنلاین را انتخاب می‌کنند؟

به‌دلیل وجود مزیت‌هایی مانند ایمنی، سرعت بالای تراکنش‌ها، کارمزد‌های پایین و در دسترس بودن، افراد از این روش‌ها استفاده می‌کنند.

از چه روش‌هایی می‌توان درآمد دلاری را دریافت کرد؟

استفاده از ارزهای دیجیتال، استفاده از سرویس‌های پرداخت آنلاین، مثل اسکریل Skrill، نتلر و استفاده از شبکه‌های اجتماعی.

آیا ارزهای دیجیتال به‌عنوان راه‌حل مناسب برای دریافت درآمد دلاری محسوب می‌شوند؟

بله! تتر مناسب‌ترین stablecoin برای دریافت درآمد دلاری است و حکم دلار دیجیتال را دارد.

اشتراک گذاری:
Picture of مای اف اکس زون
مای اف اکس زون
مسیر اصولی کسب درآمد دلاری آنلاین و ورود به دنیای تجارت الکترونیک و موضوعاتی چون دراپ‌شیپینگ، شاپیفای، بلاک‌چین و...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *