WED2C چیست؟ تجارت Dropshipping خود را به‌راحتی شروع کنید!

WED2C چیست؟
فهـــرست موضوعــــــــات

آیا به‌دنبال یک روش سریع و قابل اعتماد برای شروع یک کسب‌وکار دراپ‌شیپینگ با هزینه صفر هستید؟ آیا می‌دانید که آخرین روش دراپ‌شیپینگ برای کسب سود چیست؟ WED2C تمام نیازهای کسب‌وکار آنلاین شما را جواب می‌دهد. WED2C یک پلت‌فرم تجارت الکترونیک است که خدمات دراپ شیپینگ را برای دراپ‌شیپرها ارائه می‌دهد تا بتوانند بدون هزینه یا تجربه اولیه، یک فروشگاه آنلاین راه‌اندازی کنند. شما به‌عنوان یک دراپ‌شیپر با کمک این برنامه می‌توانید هر محصولی که تمایل دارید را پیدا کرده و آن‌ها را مستقیماً به مشتریان خود در سراسر جهان بفروشید یا با ارسال لینک، آخرین محصولات و خدمات خود را به آن‌ها اطلاع دهید. در این مقاله قصد داریم به این بپردازیم که WED2C چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد. تیم myfxzone در بخش تجارت آنلاین تجربه دارد و می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین پلت‌فرم را برای فروشگاه آنلاین خود انتخاب کنید.

WED2C چیست و چگونه کار می‌کند؟

امروزه هر کسی می‌تواند با یک کامپیوتر و اینترنت یک کسب‌وکار آنلاین را شروع کند. فرقی نمی‌کند که شما یک کارمند دفتری یا یک فرد خوداشتغال باشید، شما می‌توانید از طریق پلت‌فرم‌های مختلف تجارت الکترونیک یک فروشگاه آنلاین راه‌اندازی کنید و بدون بودجه زیاد درآمد مناسبی کسب کنید.

اگر این سوال برایتان ایجاد شده که کار WED2C چیست؟ این موضوع را در نظر بگیرید که این برنامه یکی از پلت‌فرم‌های تجارت الکترونیک است که می‌توانید از آن برای شروع کسب‌وکار آنلاین خود استفاده کنید. این پلت‌فرم عمل‌کردهای تامین محصول، حمل‌ونقل و بازاریابی را یک‌پارچه کرده و به شما اجازه می‌دهد که با یک فرآیند ساده یک فروشگاه آنلاین باز کنید. در ادامه با قابلیت‌هایی آشنا می‌شوید که استفاده از این پلت‌فرم را برای شما جذاب‌تر می‌کند.

ارسال لینک برای مشتریان

هنگامی که فروشگاه خود را در این پلت‌فرم ثبت کنید، می‌توانید هر لینک محصولی از WED2C را به مشتریان خود ارسال کنید. هر وقت مشتریان شما یک محصول را از طریق آدرس فروشگاه یا لینک محصول خریداری کنند، شما پس از کسر قیمت محصول و هزینه حمل‌ونقل، سودی را دریافت خواهید کرد.

تنظیم قیمت محصولات

علاوه‌بر این، شما می‌توانید قیمت محصول را بر اساس بودجه بازاریابی خود تنظیم کنید. بنابراین می‌توانید انتخاب کنید که قیمت را بالاتر تنظیم کنید تا از هر سفارش، سود بیش‌تری کسب کنید یا قیمت را پایین‌تر تنظیم کنید تا مشتریان بیش‌تری را به سمت فروشگاه خود جذب کنید.

شروع کسب‌وکار دراپ‌شیپینگ با کمک WED2C چگونه است؟

برای استفاده از خدمات WED2C، باید یک حساب کاربری در این پلت‌فرم ثبت کنید تا بتوانید فروشگاه دراپ‌شیپینگ خود را در آن فعال کنید. برای این‌که بتوانید وب‌سایت فروشگاهی خود را به خوبی تنظیم کنید، باید مراحل زیر را انجام دهید.

محصولات پر تقاضا را انتخاب کنید

اولین و مهم‌ترین چیز برای شروع یک کسب‌وکار دراپ‌شیپینگ این است که بدانید چه محصولی را بفروشید. بنابراین در پاسخ به اینکه WED2C چیست، باید گفت WED2C یک مجموعه گسترده از محصولات دراپ شیپینگ پرطرفدار را برای دراپ‌شیپرها ارائه می‌دهد. هنگامی که محصولات مورد نظر خود را برای فروش پیدا کردید، می‌توانید این محصولات را به فروشگاه خود اضافه کنید و قیمت آن‌ها را تنظیم کنید. هنگامی که سود خود از هر محصول را مشخص کردید، می‌توانید لینک‌های مربوط به آن‌ها را با مشتریان خود به اشتراک بگذارید تا بازاریابی را از این طریق شروع کرده باشید.

علاوه‌بر این، اگر نمی‌دانید که کدام محصول برای فروش در بازار خوب است، می‌توانید به بخش فروشگاه بروید تا یک فروشگاه رایگان با مجموعه محصولات منتخب دریافت کنید. پس دیگر نیازی ندارید که خودتان محصولات را یکی یکی انتخاب کنید.

WED2C یک مجموعه گسترده از محصولات دراپ‌شیپینگ پرطرفدار را برای دراپ‌شیپرها ارائه می‌دهد.
WED2C یک مجموعه گسترده از محصولات دراپ‌شیپینگ پرطرفدار را برای دراپ‌شیپرها ارائه می‌دهد.

فروشگاه آنلاین خود را در WED2C ایجاد کنید

WED2C به شما این امکان را می‌دهد تا از میان مدل‌های مختلف فروشگاه، یکی را انتخاب کرده و فروشگاه آنلاین خود را راه‌اندازی کنید. حالا بیایید ببینیم که چگونه باید این کار را را انجام دهید.

فروشگاه پیش‌فرض

در این مرحله می‌توانید یک مدل فروشگاه پیش‌فرض را در بخش فروشگاه انتخاب کرده و سپس آدرس اینترنتی شخصی و نام فروشگاه مورد علاقه خود را در برنامه WED2C وارد کنید. بنابراین، با یک مرحله ساده، فروشگاه آنلاین شخصی شما حاضر است. اگر تمایل دارید بدانید که دلیل ارائه این نوع امکانات در WED2C چیست، باید این شعار اصلی WED2C را در نظر بگیرید که افزایش راندمان و داشتن عمل‌کرد مثبت دراپ‌شیپرها از اهداف مهم این پلت‌فرم فروشگاه‌ساز است.

افزایش راندمان و داشتن عمل‌کرد مثبت دراپ‌شیپرها از اهداف مهم این پلت‌فرم فروشگاه‌ساز است.
افزایش راندمان و داشتن عمل‌کرد مثبت دراپ‌شیپرها از اهداف مهم این پلت‌فرم فروشگاه‌ساز است.

شخصی‌سازی فروشگاه

اگر فروشگاه پیش‌فرضی که در مرحله قبل ایجاد کردید، نیاز به شخصی‌سازی داشته‌باشد، می‌توانید به‌راحتی این کار را انجام دهید. برای شروع کار می‌توانید فروشگاهتان را به دلخواه خود و با توجه به نیازهایتان ویرایش کنید. برای مثال، می‌توانید لوگو و اسم فروشگاه خود را بارگذاری کنید تا مردم برند شما را بشناسند.

علاوه‌بر این، شاید بخواهید قیمت محصولات فروشگاه خود را بررسی کنید تا بتوانید آن‌ها را افزایش یا کاهش دهید. در صفحه فروشگاه، این امکان برای شما وجود دارد تا مجموعه محصولات خود را ببینید و قیمت آن‌ها را یکی یکی ویرایش کنید.

در صفحه فروشگاه، این امکان برای شما وجود دارد تا مجموعه محصولات خود را ببینید و قیمت آن‌ها را یکی یکی ویرایش کنید.
در صفحه فروشگاه، این امکان برای شما وجود دارد تا مجموعه محصولات خود را ببینید و قیمت آن‌ها را یکی یکی ویرایش کنید.

توجه به هزینه حمل‌ونقل

با وجود این‌که بیش‌تر محصولات دراپ‌شیپینگ ارزان هستند، اما همه آن‌ها هزینه تولید و حمل‌ونقل دارند. پس فراموش نکنید که این هزینه‌ها از پرداخت مشتری کسر می‌شوند و شما می‌توانید اختلاف را پس از کسر شدن آن‌ها کسب کنید. پس اگر می‌خواهید از هر سفارش سود بیش‌تری بگیرید، باید محصولاتی را که درآمد بالاتری دارند انتخاب کنید.

اگر می‌خواهید از هر سفارش سود بیش‌تری بگیرید، باید محصولاتی را که درآمد بالاتری دارند انتخاب کنید.
اگر می‌خواهید از هر سفارش سود بیش‌تری بگیرید، باید محصولاتی را که درآمد بالاتری دارند انتخاب کنید.

نقش ما در کار با WED2C چیست؟

برای این‌که بدانید نقش شما در کار با WED2C چیست، باید این واقعیت را در نظر بگیرید که شما یک بازاریاب و یک فروشنده هستید که قرار است مشتریان بیش‌تری را به سمت فروشگاهش جذب کند. شما مسئول یافتن و جذب مشتریان، ارائه خدمات به مشتریان و رسیدگی به هرگونه اختلاف یا بازپرداخت هستید. WED2C یافتن محصولات، انجام سفارش و ارسال آن‌ها را برای شما انجام می‌دهد.

تاثیر رسانه‌‌های اجتماعی در رشد فروشگاه WED2C چیست؟

برای این‌که بتوانید تاثیر شبکه‌های اجتماعی بر WED2C چیست را توضیح بدهید، باید یک نگاهی به گذشته تبلیغات بندازید. این شبکه‌ها در جایگاه یک تریبون تبلیغاتی برای شما عمل می‌کنند.

البته پس از این‌که مجموعه محصولات و فروشگاه آنلاین خود را در WED2C راه‌اندازی کردید، می‌توانید از روش‌های مختلفی برای بازاریابی فروشگاهتان استفاده کنید. امروزه روش‌های استانداردی برای بازاریابی تجارت الکترونیک وجود ندارد، اما از هر راهی که دوست دارید، می‌توانید برای معرفی خود به مشتریانتان استفاده کنید. در سال‌های اخیر، محبوب‌ترین و سودآورترین روش بازاریابی استفاده از پست‌های ویدیویی کوتاه در پلت‌فرم‌هایی مانند TikTok یا Youtube است که مردم را به سمت سایتتان جذب می‌کند.

اگر به بازاریابی تأثیرگذار علاقه‌مند نیستید، می‌توانید از روش‌های بازاریابی معمول دیگر هم استفاده کنید. برای مثال، WED2C به‌طور کامل از بازاریابی در رسانه‌های اجتماعی کلاسیک مانند فیس‌بوک و توییتر پشتیبانی می‌کند، پس می‌توانید از تبلیغات فیس‌بوک یا پست‌های اینستاگرام برای بازاریابی فروشگاه WED2C خود استفاده کنید.

WED2C به‌طور کامل از بازاریابی در رسانه‌های اجتماعی کلاسیک مانند فیس‌بوک و توییتر پشتیبانی می‌کند.
WED2C به‌طور کامل از بازاریابی در رسانه‌های اجتماعی کلاسیک مانند فیس‌بوک و توییتر پشتیبانی می‌کند.

مزایای استفاده از WED2C چیست؟

WED2C پلت‌فرمی است که به شما امکان می‌دهد فروشگاه‌ آنلاین خود را به‌صورت رایگان با دامنه مورد نظر خودتان ایجاد کنید و محصولات پرطرفدار را از منابع مختلف بفروشید. این قابلیت‌ها در کل به شما نشان می‌دهند که هدف از تشکیل WED2C چیست و چگونه می‌توانید از آن‌ها در جهت استراتژی کسب‌وکارتان استفاده کنید. مزایای این برنامه به همین چیزها خلاصه نمی‌شود. در ادامه با مزایای بیش‌تر آن آشنا می‌شوید.

 • فروشگاه‌ساز فوری رایگان
 • محصولات پرطرفدار
 • پشتیبانی از سرویس دراپ‌شیپینگ
 • بازاریابی فروشگاهی
 • ابزار تجزیه‌وتحلیل
 • اتصال به پلت‌فرم‌های اجتماعی

چگونه از WED2C پول را برداشت کنیم؟

شاید از خودتان بپرسید که دلیل استقبال کاربران از WED2C چیست. این پلت‌فرم از روش‌های مختلف برداشت مانند PayPal، Payoneer و انتقال بانکی پشتیبانی می‌کند. شاید همین موارد باعث محبوبیت آن شده است.

تفاوت شاپیفای و WED2C چیست؟

Shopify و WED2C هر دو پلت‌فرم‌های تجارت الکترونیک هستند که به شما امکان ایجاد فروشگاه‌های آنلاین را می‌دهند. با کمک این فروشگاه‌ها می‌توانید محصولات مورد نظر خود را بفروشید. با این‌حال، این دو برنامه از نظر ویژگی‌ها، قیمت و سهولت استفاده تفاوت‌های اساسی دارند. در این‌جا به برخی از تفاوت‌های اصلی بین این دو می‌پردازیم.

 • Shopify یک پلت‌فرم پولی است که براساس برنامه‌ای که انتخاب می‌کنید، هزینه ماهانه دریافت می‌کند. در مقابل WED2C یک پلت‌فرم رایگان است که برای استفاده از خدمات خود هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌کند.
 • شاپیفای از شما می‌خواهد که فروشگاه خود را از ابتدا بسازید، که ممکن است به برخی مهارت‌های فنی و دانش طراحی نیاز داشته‌باشید. WED2C به‌طور خودکار یک لینک فروشگاه برای حساب شما ایجاد می‌کند که می‌توانید آن‌را با لوگو و نام شخصی خود سفارشی کنید.
 • پلت‌فرم فروشگاه‌ساز شاپیفای طیف گسترده‌ای از محصولات را از تامین‌کنندگان مختلف ارائه می‌دهد، اما شما باید در بازار تحقیق کنید، تامین‌کنندگان قابل اعتماد را پیدا کرده و سفارشات را مدیریت کنید. اما WED2C هزاران محصول پرطرفدار را از CJdropshipping، که یک تامین‌کننده پیشرو جهانی دراپ‌شیپینگ است، در اختیار شما می‌گذارد و پذیرش سفارشات و ارسال آن‌ها را برای شما انجام می‌دهد.
 • شاپیفای ویژگی‌های پیشرفته‌تری برای بازاریابی، تجزیه‌وتحلیل، پرداخت، سئو و خدمات مشتری ارائه می‌دهد. در مقابل WED2C ویژگی‌ها و گزینه‌های محدودتری برای این بخش‌ها دارد. اما از بازاریابی در پلت‌فرم‌های رسانه‌های اجتماعی محبوب مانند TikTok و Kwai نیز پشتیبانی می‌کند.
 • جامعه بزرگی که شاپیفای از آن بهره‌مند است با جامعه‌ای که WED2C دارد قابل مقایسه نیست. شاپیفای توسعه‌دهندگان و کارشناسان فعال و حرفه‌ای دارد که می‌توانند در مورد هر مشکل یا سوالی به شما کمک کنند. اما WED2C جامعه کوچک‌تر و جدیدتری دارد، اما خدمات مشتریان چندزبانه و منابع رایگان را نیز ارائه می‌دهد.
WED2C نسبت به شاپیفای جامعه کوچک‌تر و جدیدتری دارد، اما خدمات مشتریان چندزبانه و منابع رایگان را نیز ارائه می‌دهد.
WED2C نسبت به شاپیفای جامعه کوچک‌تر و جدیدتری دارد، اما خدمات مشتریان چندزبانه و منابع رایگان را نیز ارائه می‌دهد.

به‌طور خلاصه، Shopify یک پلت‌فرم قدرت‌مندتر و انعطاف‌پذیرتر برای تجارت الکترونیک است، اما برای راه‌اندازی و اجرای آن به زمان، هزینه و تلاش بیش‌تری نیاز است. WED2C یک پلت‌فرم ساده‌تر و آسان‌تر برای dropshipping است، اما ویژگی‌ها و قابلیت‌های کم‌تری نیز دارد. با توجه به اهداف، بودجه و ترجیحات خود، می‌توانید پلت‌فرمی را انتخاب کنید که برای شما مناسب‌تر است.

خدمات myfxzone

 myfxzone وب‌سایتی است که کارگاه‌ها و آموزش‌هایی را در مورد موضوعات مختلف مرتبط با تجارت الکترونیک، مانند ارسال کالا، Shopify، web 3.0، NFT و بلاکچین ارائه می‌دهد. این وب‌سایت همچنین دارای یک وبلاگ است که نکات و ترفندهایی را برای درآمدزایی آنلاین ارائه می‌دهد.

یکی از کارگاه‌هایی که تیم myfxzone ارائه می‌دهد ورکشاپ دراپ‌شیپینگ جامع و کاربردی از سطح مبتدی تا پیشرفته با تدریس سینا سینری است که سابقه فروش بیش از یک میلیون دلار در این تجارت را دارد. اگر می‌خواهید بدانید که تخصص این تیم در بخش WED2C چیست و در کنار آن کدام پلت‌فرم‌های دیگر را آموزش می‌دهد، باید این مژده را به شما بدهیم که این کارگاه تمام مهارت‌ها و دانش لازم برای موفقیت در حوزه دراپ‌شیپینگ و تجارت‌های آنلاین را ارائه می‌دهد. شما از بابت پیدا کردن جایگاه، انتخاب پلت‌فرم، انتخاب محصولات، تامین‌کنندگان، راه‌اندازی فروشگاه، استراتژی‌های بازاریابی و موارد دیگر، هیچ‌گونه نگرانی نداشته‌باشید، زیرا مربیان و مشاوران حرفه‌ای را در کنار خود دارید.

شاید از خودتان بپرسید که مزیت استفاده از WED2C چیست و اصلاً چه لزومی به استفاده آن وجود دارد. برای پی بردن به این سوال باید این موضوع را در نظر بگیرید که WED2C یک پلت‌فرم دراپ‌شیپینگ خوب است که برای کارآفرینان تجارت الکترونیک طراحی شده است. این پلت‌فرم یک راه‌حل یک‌پارچه برای بیش‌تر مشکلات رایج در صنعت دراپ‌شیپینگ ارائه می‌دهد و یک روش ساده برای هر کسی‌ست که می‌خواهد به‌راحتی یک کسب‌وکار را شروع کند. البته در مقایسه با سایر پلت‌فرم‌ها مانند شاپیفای، بسیاری از قابلیت‌ها و امکانات را ندارد.

منبع ++

کار WED2C چیست؟

این پلت‌فرم به شما امکان می‌دهد تا یک فروشگاه رایگان ایجاد کنید یا از بین فروشگاه‌های موجود، یکی را انتخاب کنید که مناسب جایگاه شما باشد. شما می‌توانید محصولات پرطرفدار را با یک کلیک پیدا کرده و به فروشگاه خود اضافه کنید یا لینک محصول را مستقیماً برای مشتریان خود ارسال کنید. همچنین می‌توانید محصولات خود را در رسانه‌های اجتماعی، پلت‌فرم‌های ویدئویی یا تبلیغات آنلاین تبلیغ کنید.

در WED2C مشتریان چگونه سفارشات خود را پیگیری می‌کنند؟

این برنامه برای هر سفارش، یک لینک ردیابی ارائه می‌دهد که خریداران از طریق آن می‌توانند سفارشات خود را بررسی کنند.

آیا می‌توان محصولات را از طریق WED2C در سراسر جهان فروخت؟

 این پلت‌فرم از حمل‌ونقل جهانی پشتیبانی می‌کند، بنابراین می‌توانید محصولات را به هر کشوری که می‌خواهید بفروشید. با این‌حال، قبل از فروش محصولات، باید از زمان حمل، هزینه و مقررات گمرکی کشورهای مختلف آگاه باشید.

اشتراک گذاری:
Picture of مای اف اکس زون
مای اف اکس زون
مسیر اصولی کسب درآمد دلاری آنلاین و ورود به دنیای تجارت الکترونیک و موضوعاتی چون دراپ‌شیپینگ، شاپیفای، بلاک‌چین و...

4 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *