دراپ شیپینگ در تیک تاک: چگونه Dropshipping را در TikTok شروع کنیم؟

دراپ شیپینگ در تیک تاک
فهـــرست موضوعــــــــات

دراپ شیپینگ در تیک تاک راهی برای تبلیغ و فروش آنلاین محصولات، بدون نیاز به انبار کردن یا تحمل دردسرهای ارسال آن است. شما می‌توانید از تیک تاک برای تبلیغ محصولات خود به میلیون‌ها کاربر در سراسر دنیا استفاده کنید. این پلت‌فرم اجتماعی میلیون‌ها کاربر دارد که در آن به‌دنبال محتوای جذاب و سرگرم‌کننده هستند. بیش‌تر صاحبان کسب‌وکارها همواره این سوال را مطرح می‌کنند که چگونه Dropshipping را در TikTok شروع کنیم؟ برای پی بردن به جواب این سوال، باید این موضوع را در نظر بگیرند که تکنیک دراپ شیپینگ قابلیت سازگاری و اتصال به سایر پلت‌فرم‌های اجتماعی را دارد و صاحبان مشاغل می‌توانند از قابلیت موجود در آن برای رشد و توسعه تجارت آنلاین خود استفاده کنند. اگر در زمینه دراپ شیپینگ و تجارت آنلاین سوال یا ابهامی دارید، به راحتی می‌توانید به سایت myfxzone مراجعه کنید و از کارشناسان این وب‌سایت، مشورت‌های لازم را دریافت نمایید.

TikTok چیست و چه قابلیت‌هایی دارد؟

TikTok یک برنامه اشتراک‌گذاری ویدئو است که به کاربران اجازه می‌دهد تا ویدئوهای کوتاهی را در مورد هر موضوعی ایجاد کنند و آن‌را در اکانت تیک تاک خود به اشتراک بگذارند. این برنامه عمدتاً مبتنی بر تلفن همراه و وب است و شما نیز به‌عنوان یک کاربر، می‌توانید با استفاده از این برنامه محتوای دیگران را تماشا کنید و محتواهای مورد نظر خود را به اشتراک بگذارید.

این رسانه اجتماعی دارای فیلترها و برچسب‌ها است و شما می‌توانید روی ویدئوهای خود موزیک بگذارید یا صداگذاری مورد نظر خود را انجام دهید. این پلت‌فرم به‌عنوان یک بستر مناسب برای تبلیغ محصولات نیز شناخته می‌شود.

دراپ شیپینگ چیست؟

Dropshipping یک روش خرده فروشی است که در آن شما محصولاتی را که قصد فروش آن‌را دارید، در انبار نگه‌داری نمی‌کنید. در عوض، هنگامی که قصد فروش دارید، محصول مورد نظر خود را از شخص ثالث خریداری می‌کنید و او وظیفه دارد تا مستقیماً محصول را برای مشتری شما ارسال کند. در نتیجه شما به‌عنوان یک تاجر آنلاین، هرگز محصول را نمی‌بینید و خود را بابت ارسال و پست آن به زحمت نمی‌اندازید.

Dropshipping یک روش خرده فروشی است که در آن شما محصولاتی را که قصد فروش آن‌را دارید، در انبار نگه‌داری نمی‌کنید.
Dropshipping یک روش خرده فروشی است که در آن شما محصولاتی را که قصد فروش آن‌را دارید، در انبار نگه‌داری نمی‌کنید.

مراحل شروع دراپ شیپینگ در تیک تاک

اگر شما نیز جزء آن دسته از مشاغلی هستید که تکنیک دراپ شیپینگ را برای کسب‌وکار خود انتخاب کردید، باید به این موضوع توجه کنید که دراپ شیپینگ فرصت‌های بی‌نظیری را در اختیار شما قرار می‌دهد و می‌توانید برای پیش‌برد تجارت خود، آن‌را به سایر پلت‌فرم‌های اجتماعی مانند تیک تاک متصل کنید و محصولات خود را به میلیون‌ها کاربر در سرتاسر دنیا معرفی کنید. اگر هنوز هم این سوال را از خود می‌پرسید که چگونه Dropshipping را در TikTok شروع کنیم، به شما پیشنهاد می‌دهیم تا به ادامه متن توجه کنید تا به جواب تمام سوالات خود برسید.

ایجاد یک فروشگاه شاپیفای

برای انجام دراپ شیپینگ در تیک تاک، باید یک فروشگاه Shopify ایجاد کنید و از این پلت‌فرم فروشگاه‌ساز محبوب برای میزبانی محصولات خود و پردازش پرداخت‌ها استفاده کنید. شما می‌توانید محصولی را انتخاب کنید که با علایق شما و مخاطبان تیک تاک مطابقت دارد. این محصولات می‌توانند شامل مد، زیبایی، وسایل خانه یا غذای حیوانات باشند. در ضمن هنگام ایجاد فروشگاه شاپیفای باید ظاهر و ساختار آن‌ را مطابق با کالاها و محصولاتی که قصد فروش آن‌ها را دارید، شخصی‌سازی کنید.

برای انجام دراپ شیپینگ در تیک تاک، باید یک فروشگاه Shopify ایجاد کنید.
برای انجام دراپ شیپینگ در تیک تاک، باید یک فروشگاه Shopify ایجاد کنید.

انجام دراپ شیپینگ در تیک تاک با پیدا کردن تامین‌کننده

برای انجام دراپ شیپینگ در تیک تاک، تامین‌کننده قابل اعتمادی را پیدا کنید که بتواند محصولات با کیفیت بالا را با قیمت‌های پایین به شما ارائه دهد. از پلت‌فرمی مانند EPROLO یا SaleHoo می‌توانید استفاده کنید. این برنامه‌ها برای یافتن و تهیه محصولات از هزاران تامین‌کننده تایید شده طراحی شده‌اند.

انتخاب محصولات پر تقاضا برای فروش

در ادامه این سوال که چگونه Dropshipping را در TikTok شروع کنیم، به این موضوع می‌پردازیم که کالاهای پرطرفدار اهمیت بیش‌تری در محتوای تیک تاک دارند. شما به‌عنوان فردی که این پلت‌فرم را برای معرفی کالاهایتان انتخاب کرده‌اید، باید محصولات پر تقاضایی را پیدا کنید که تقاضای زیادی در تیک تاک دارند و کاربران حاضرند بابت آن‌ها پول خرج کنند. از ابزارهایی مانند Niche Scraper یا Ecomhunt برای تحقیق و تجزیه و تحلیل محصولات استفاده کنید. همچنین می‌توانید ویدیوها و هشتگ‌های Tik Tok را مرور کنید تا ببینید چه محصولاتی میان کاربران بیش‌تر محبوب هستند.

راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی

برای ایجاد انجام دراپ شیپینگ در تیک تاک، کمپین‌های تبلیغاتی را با Tik Tok اجرا کنید تا ترافیک را به فروشگاه خود هدایت کنید. می‌توانید از تبلیغات تیک تاک برای ایجاد و مدیریت تبلیغات خود استفاده کنید یا می‌توانید با اینفلوئنسرهای تیک تاک که دنبال‌کنندگان زیادی دارند، همکاری کنید. همچنین این امکان برای شما وجود دارد تا در حساب Tik Tok خود ویدیوهایی را پست کنید که محصولاتتان را به روشی خلاقانه و سرگرم‌کننده به نمایش می‌گذارد.

برای ایجاد انجام دراپ شیپینگ در تیک تاک، کمپین‌های تبلیغاتی را با Tik Tok اجرا کنید تا ترافیک را به فروشگاه خود هدایت کنید.
برای ایجاد انجام دراپ شیپینگ در تیک تاک، کمپین‌های تبلیغاتی را با Tik Tok اجرا کنید تا ترافیک را به فروشگاه خود هدایت کنید.

پیگیری سفارشات مشتریان

سفارشات مشتریان را با ارسال آن‌ها به تامین‌کننده خود انجام دهید. تامین‌کننده شما محصولات را مستقیماً برای مشتریانتان ارسال می‌کنند. بنابراین لازم نیست نگران تامین موجودی یا تدارکات ارسال فیزیکی آن باشید. می‌توانید از ابزاری مانند EPROLO برای خودکارسازی و پیگیری سفارشات استفاده کنید.

ارائه پشتیبانی مناسب

خدمات مشتریان را با ارائه پشتیبانی‌های لازم و بازخورد مناسب انجام دهید. برای انجام بهتر پشتیبانی مشتریان در دراپ شیپینگ در تیک تاک، می‌توانید از ابزارهایی مانند Zendesk یا Gorgias استفاده کنید.

چه نوع محصولاتی را می‌توان در تیک تاک تبلیغ کرد؟

تیک تاک یک پلت‌فرم رسانه اجتماعی محبوب است که در آن کاربران می‌توانند ویدیوهای کوتاهی را ایجاد و به اشتراک بگذارند که سرگرم‌کننده، خلاقانه و جذاب است. تیک تاک همچنین فرصتی عالی برای بازاریابان و کارآفرینان فراهم می‌کند تا محصولات و خدمات خود را به مخاطبان بزرگ و فعال معرفی کنند. در ادامه به برخی از محصولات محبوب برای تبلیغ در تیک تاک اشاره می‌کنیم.

دراپ شیپینگ محصولات زیبایی در تیک تاک

کاربران تیک تاک عاشق پیدا کردن محصولات زیبایی جدید و خلاقانه هستند که می‌تواند ظاهر آن‌ها را بهبود بخشد، مشکلاتشان را حل کند یا کارهای روزمره آن‌ها را آسان‌تر کند. برخی از نمونه‌های محصولات زیبایی پرتقاضا در دراپ شیپینگ در تیک تاک، عبارتند از: مژه‌های مغناطیسی، کیت‌های سفیدکننده دندان و رژ لب‌های مختلف.

مژه‌های مغناطیسی، کیت‌های سفیدکننده دندان و رژ لب‌های مختلف، از محصولات زیبایی پرتقاضا در دراپ شیپینگ هستند.
مژه‌های مغناطیسی، کیت‌های سفیدکننده دندان و رژ لب‌های مختلف، از محصولات زیبایی پرتقاضا در دراپ شیپینگ هستند.

دراپ شیپینگ محصولات خانگی در تیک تاک

کاربران تیک تاک همچنین از یافتن محصولات خانگی جدید و مفیدی که می‌تواند زندگی آن‌ها را راحت‌تر کند و جنبه سرگرمی داشته‌باشد، لذت می‌برند. برخی از نمونه‌های محصولات خانگی پرتقاضا در Tik Tok عبارتند از فندک‌های شمع بدون شعله، مینی کیسه‌های مهر و موم، و برس‌های آرایش گربه.

دراپ شیپینگ محصولات مد در تیک تاک

افرادی که از تیک تاک استفاده می‌کنند، همیشه به‌دنبال محصولاتی هستند که بتواند شخصیت، استایل یا روحیه آن‌ها را بیان کند. برخی از نمونه‌های محصولات مد و فشن در Tik Tok، عبارتند از: عینک‌های آفتابی LED، گوشواره‌های پروانه‌ای و گردنبند نام سفارشی.

دراپ شیپینگ محصولات غذایی در تیک تاک

اگر شما نیز جزو کاربران تیک تاک باشید، می‌دانید همیشه کاربران این پلت‌فرم اجتماعی تشنه محصولات غذایی جدید و خوشمزه هستند که می‌تواند ذائقه آن‌ها را برآورده کند، حس چشایی آن‌ها را به چالش بکشد یا از طریق این محصولات، دوستان خود را شگفت‌زده کنند. شکلات‌های انفجاری داغ، نان ابری و قهوه دالگونا برخی از نمونه‌های محصولات غذایی پرفروش در تیک تاک هستند که برای انجام دراپ شیپینگ در تیک تاک مناسبند.

چگونه با استفاده از TikTok به یک Dropshipper موفق تبدیل شویم؟

در این بخش می‌خواهیم به‌طور دقیق به این بپردازیم که چگونه Dropshipping را در TikTok شروع کنیم و چطور در آن به موفقیت برسیم؟ اگر شما نیز قصد استفاده از تیک تاک، به‌عنوان یک پلت‌فرم برای دراپ شیپینگ را دارید، باید این را بدانید که TikTok فرصت‌های بی‌نظیری را برای شما ایجاد می‌کند. در ادامه این را می‌دانید که چه نکاتی را برای تبلیغ محصولات در تیک تاک رعایت کنید.

ایجاد محتوای مناسب

محتوای مناسب و منحصر به‌فرد ایجاد کنید که محصولات شما را به روشی خلاقانه و جذاب به نمایش بگذارد. می‌توانید از ویژگی‌های ویرایش، موسیقی، فیلترها، استیکرها و جلوه‌های Tik Tok استفاده کنید تا ویدیوهای خود را متمایز نمایید. سعی کنید با محصولات خود داستانی بگویید، مشکلی را حل کنید یا تحولی را نشان دهید.

محتوای خود را بسنجید

برای انجام بهتر دراپ شیپینگ در تیک تاک، محتوایی که ایجاد می‌کنید را بسنجید و پارامترهای مختلف را در آن بررسی کنید. شما همچنین می‌توانید به ترندها یا هشتگ‌های موجود که مربوط به حوزه فعالیت شما هستند، بپیوندید.

همکاری با اینفلوئنسرها

با اینفلوئنسرهایی که دنبال‌کنندگان زیاد و وفادار در تیک تاک دارند، همکاری کنید. بهتر است آن‌ها را تشویق کنید که از هشتگ یا صدای برند شما برای افزایش آگاهی و دسترسی به برندتان استفاده کنند.

برای افزایش سطح فروش از طریق دراپ شیپینگ در تیک تاک با اینفلوئنسرهایی که دنبال‌کنندگان زیاد و وفادار در تیک تاک دارند، همکاری کنید.
برای افزایش سطح فروش از طریق دراپ شیپینگ در تیک تاک با اینفلوئنسرهایی که دنبال‌کنندگان زیاد و وفادار در تیک تاک دارند، همکاری کنید.

استفاده از تیک تاک برای افزایش دامنه کمپین‌ها

از تبلیغات Tik Tok برای افزایش دامنه کمپین‌های تبلیغاتی محصول خود استفاده کنید. با استفاده از Tik Tok می‌توانید تبلیغات خود را ایجاد و مدیریت کنید. همچنین این امکان برای شما وجود دارد که از میان قالب‌های تبلیغاتی مختلف، مانند تبلیغات In-Feed،TopView Ads ، Brand Takeover Ads یا Branded Hashtag Challenge Ads یکی را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید تبلیغات خود را بر اساس موقعیت مکانی، سن، جنسیت، علایق و رفتار مخاطبان خود ایجاد نمایید.

پست‌های مکرر

الگوریتم TikTok از حساب‌هایی که به‌طور منظم و مداوم پست می‌گذارند، حمایت می‌کند. برای انجام بهتر دراپ شیپینگ در تیک تاک، شما باید حداقل یک بار در روز پست بارگذاری کنید. پست‌گذاری خود را ترجیحاً در زمان‌هایی که مخاطبان شما فعالیت بیش‌تری دارند، انجام دهید. می‌توانید از ابزارهای تجزیه و تحلیل TikTok برای یافتن بهترین زمان‌ها برای پست گذاشتن استفاده کنید. داشتن یک تقویم محتوایی نیز به شما بسیار کمک می‌کند.

دعوت به اقدام

هر ویدئو و محتوایی که ایجاد می‌کنید، باید یک فراخوان واضح و خاص داشته‌باشد که به مخاطبان شما بگوید پس از تماشای ویدئو، باید چه کاری را انجام دهند. می‌توانید از فراخوان‌ها برای هدایت مخاطبان خود به وب‌سایت، صفحه فرود، رسانه‌های اجتماعی یا فهرست ایمیل خود استفاده کنید. با یک کال‌تواکشن مناسب، می‌توانید مخاطبان خود را بیش‌تر درگیر برند شخصیتان کنید و بتوانید آن‌ها را به مشتریان وفادار خود تبدیل نمایید. همه این موارد به شما کمک می‌کنند تا به جواب این سوال برسید که چگونه Dropshipping را در TikTok شروع کنیم.

با یک کال‌تواکشن مناسب، می‌توانید مخاطبان خود را بیش‌تر درگیر برند شخصیتان کنید.
با یک کال‌تواکشن مناسب، می‌توانید مخاطبان خود را بیش‌تر درگیر برند شخصیتان کنید.

مزایای دراپ شیپینگ در تیک تاک چیست؟

TikTok مخاطبان زیاد و فعالی دارد که دائماً به‌دنبال محتوای جدید و جالب هستند. می‌توانید با ویدیوهای خود به میلیون‌ها مشتری بالقوه دسترسی داشته‌باشید و ترافیک را به فروشگاه آنلاین خود هدایت کنید. در ادامه با مزایای این سبک از کسب‌وکار آنلاین، بیش‌تر آشنا می‌شوید.

 • TikTok به شما این امکان را می‌دهد تا محصولات خود را به روشی خلاقانه و سرگرم‌کننده به نمایش بگذارید. همچنین این اختیار را دارید تا از موسیقی، فیلترها، افکت‌ها و زیرنویس‌ها در ویدئوهای تبلیغاتی خود استفاده کنید و محتوای خود را نسبت به سایر رقبا برجسته‌تر کنید.
 • یکی از مزایای مهم تیک تاک این است که برای شروع دراپ شیپینگ در آن، به فالوورهای زیاد یا بودجه هنگفتی نیاز ندارید. شما فقط به یک محصول خوب، یک ویدیوی جذاب و یک کال‌تو‌اکشن واضح نیاز دارید. اگر ویدئوی شما به اندازه کافی خوب باشد، می‌تواند در مدت زمان کوتاهی مورد توجه قرار بگیرد و به میلیون‌ها بازدید برسد.
 • پلت‌فرم تیک تاک گزینه‌های تبلیغاتی مختلفی دارد که می‌توانید از آن‌ها برای افزایش فروش dropshipping خود استفاده کنید. همچنین این امکان برای شما وجود دارد که کمپین‌های خود را با استفاده از ابزارهای تحلیلی TikTok پیگیری کنید.

خدمات myfxzone

تیم myfxzone در بخش دراپ شیپینگ در تیک تاک، خدمات و مشاوره‌های ارزشمندی را ارائه می‌دهد. دراپ شیپینگ یک مدل تجارت الکترونیک است که به شما این امکان را می‌دهد تا محصولات خود را بدون نیاز به تامین موجودی یا انجام امور مربوط به حمل‌ونقل، به‌صورت آنلاین بفروشید. کارشناسان تیم myfxzone مشاوره‌های کاربردی ارائه می‌دهند. کاربران با کمک این راهنمایی‌ها می‌توانند محصولات برنده را پیدا کنند، فروشگاه آنلاین خود را راه‌اندازی کنند، محصولات خود را بازاریابی کرده و سفارشات خود را با شرکت‌ها و تامین‌کنندگان مختلف دراپ شیپینگ مدیریت کنند. اگر این سوال برایتان مطرح شده که چگونه دراپ شیپینگ در تیک تاک را شروع کنیم، به راحتی می‌توانید با کارشناسان این تیم تماس بگیرید تا راهنمایی‌های لازم را به شما ارائه دهند و یا از دوره دراپ شیپینگ استفاده کنید.

بیش‌تر افراد در مواجهه با دراپ شیپینگ و پلت‌فرم تیک تاک، این سوال را مطرح می‌کنند که چگونه دراپ شیپینگ در تیک تاک را شروع کنیم؟ برای پی بردن به این سوال باید این موضوع را در نظر بگیرند که در این مدل از کسب‌وکار، می‌توانند کالا و محصولات مورد نظر خود را به‌صورت آنلاین، بدون نیاز به انبار کردن یا ارسال شخصی به فروش برسانند. شما نیز به‌عنوان یکی از کاربران فضای مجازی، می‌توانید از قابلیت‌های موجود در پلت‌فرم تیک تاک استفاده کنید و فروش کالاهای خود را افزایش دهید. این پلت‌فرم به شما کمک می‌کند تا محصولات خود را تبلیغ کنید.

منبع ++++

Dropshipping چیست؟

Dropshipping یک مدل از کسب‌وکار است که در آن شما محصولاتی که مالک آن‌ها نیستید را می‌توانید به فروش برسانید. شما با تامین‌کننده‌ای که موجودی، بسته‌بندی و حمل‌ونقل محصولات را مدیریت می‌کند، شریک هستید. شما فقط پس از فروش محصولات به مشتریان خود هزینه دریافت می‌کنید. به این ترتیب، می‌توانید یک فروشگاه اینترنتی با هزینه‌های اولیه و ریسک پایین راه‌اندازی کنید.

مزایای dropshipping در TikTok چیست؟

TikTok یک پلت‌فرم اجتماعی با رشد سریع است که میلیون‌ها کاربر فعال دارد. این یک بستر عالی برای دستیابی و جذب مخاطبان هدف شما است. از TikTok برای نمایش محصولات خود، نشان دادن ویژگی‌ها، مزایای آن‌ها و برندسازی، می‌توانید استفاده کنید.

چگونه Dropshipping را در TikTok شروع کنیم؟

برای شروع دراپ شیپینگ در تیک تاک، باید این مراحل را دنبال کنید.
1. انتخاب محصولات برنده و پرطرفدار
2. پیدا کردن تامین‌کنندگان قابل اعتماد
3. ساخت یک فروشگاه Shopify
4. نصب یک برنامه برای اتصال فروشگاه به تامین‌کنندگان
5. ایجاد یک حساب کاربری در پلت‌فرم TikTok
6. شروع به ارسال ویدیوها در TikTok، برای به نمایش گذاشتن محصولات شما
7. تبلیغ ویدیوهای TikTok خود برای دستیابی به مخاطبان بیش‌تر و هدفمندتر
8. پست کردن ویدیوهای بیش‌تر در TikTok

اشتراک گذاری:
Picture of سینا سینری
سینا سینری
کارآفرین و میلیونر ایرانی، متخصص فروش آنلاین (E-Commerce)، شاپیفای با بیش از ۲ میلیون دلار فروش آنلاین و برنده ۲ تندیس از آکادمی امپایر امریکا

4 پاسخ

  1. ممنون از ثبت سوال شما . دوست عزیز در این ورکشاپ نحوه اجرای تبلیغات تیک تاک و بررسی تبلیغات رقبا و همینطور ساخت تبلیغات و چگونگی اجرای پروسه در اپیزود ها و فصول مختلف توضیح داده شده به نحوی که با دیدن این آموزش ها اطلاعات تخصصی و جامعی در زمینه تیک تاک بدست خواهید آورد .

 1. سلام وقت بخیر ای کاش یک ویدیو داشتید که از ابتدا ساخت یک وب سایت و مابقی مراحل را نشون بده که افرادی مثل من که با این کار آشنایی ندارم ، بتونم انجامش بدم ، ساخت خود وب سایت و انتخاب و قرار دادن محصول در اون اصلأ کار راحتی به نظر نمیرسد و همین امر باعث انصراف از انجامش میشه .برای شما که در این کار استاد هستید ،بسیار راحت است . اما برای آدمی مثل بنده ، مثل فتح قله اورست میمونه ،مثل اینکه یکی بگه ، شما موتور ماشینت رو خودت باز بکن و میل لنگش رو عوض بکن ،من همه رو توضیح میدم برات ، به نظرتون میشه ؟؟
  اگر قدم به قدم ساخت یک وب سایت رو آموزش بدین ،شاید ما هم بتونیم ،اونم شاید ، با توجه به این موضوع که قوانین کشورها با هم متفاوت هستند ، برداشت عکس و فیلم از سایت های مختلف هم که خلاف قوانین است و پیگرد داره و کپی رایت و ایجاد خود سایت و هر کار دیگه ای اصلأ ساده به نظر نمیرسد ، مثلاً در آلمان ،هر کاری که بخوای انجام بدید ، باید حتماً از قوانینش اطلاع داشته باشید و کلی داستان دیگه . اگر جواب این دیدگاه رو بدین سپاسگزار میشم .

  1. ممنون از ثبت سوال شما . دوست عزیز در این ورکشاپ مراحل ساخت وبسایت به صورت مرحله به مرحله با جزییات توسط منتور ورکشاپ در قالب ویدیو هایی جامع آموزش داده شده . از لحظه ساخت اکانت تا طراحی و دیزاین و همینطور توضیحات تکمیلی در ارتباط با اتصال دامین و اضافه کردن محصولات و توضیحات به وبسایت خودتون و بسیاری نکات و موارد دیگه . تمامی این موارد در سرفصل های ورکشاپ نوشته شده که میتونید با مراجعه به قسمت ورکشاپ ها مطالعه کنید . ضمن اینکه یکی از نکاتی که این ورکشاپ متمایز می کنه ساده و قابل فهم بودن اون و داشتن ویژگی است که حتی عزیزانی که هیچ اطلاعات و پیش زمینه ای از این اصطلاحات و اقدامات ندارند هم می تونند به راحتی با آموزش های قدم به قدم ما پیش بروند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *