افتتاح حساب بین المللی رایگان

افتتاح حساب بین المللی رایگان
فهـــرست موضوعــــــــات

یک حساب بین‌المللی، به شما امکان می‌دهد تا سرمایه خود را در ارزهای مختلف در کشورهای گوناگون نگه‌داری و مدیریت کنید. این امکان برای دراپ‌شیپرها نیز وجود دارد تا یک یا چند حساب بین‌المللی داشته‌باشند و پرداخت‌های خود را به‌صورت سریع و آسان انجام دهند. بانک‌های ارائه‌دهنده خدمات مالی، شرایط و قوانین مخصوصی را برای ارائه خدمات رایگان خود تنظیم کرده‌‌اند. شما به‌عنوان یک دراپ‌شیپر می‌توانید افتتاح حساب بین المللی رایگان انجام دهید و از مزایای تراکنش‌های برون مرزی بهره‌مند شوید. تیم myfxzone زیرنظر مستقیم سینا سینری، اولین دراپ‌شیپر ایرانی، مدیریت می‌شود و راهنمایی‌های ارزشمندی را به علاقه‌مندان به دراپ‌شیپینگ ارائه می‌دهد.

چه کسانی می‌توانند حساب بین المللی داشته‌باشند؟

تقریباً تمام افرادی که در بخش تجارت آنلاین و کسب‌وکارهای اینترنتی مشغول به‌کار هستند، باید به فکر افتتاح حساب بین ا‌لمللی رایگان باشند. مشاغل زیر به این نوع حساب نیاز پیدا می‌کنند.

 • دراپ‌شیپرها
 • یوتیوبرها
 • دانشجویان بین‌المللی
 • تاجران
تقریباً تمام افرادی که در بخش تجارت آنلاین و کسب‌وکارهای اینترنتی مشغول به‌کار هستند، باید به فکر افتتاح حساب بین ا‌لمللی رایگان باشند
تقریباً تمام افرادی که در بخش تجارت آنلاین و کسب‌وکارهای اینترنتی مشغول به‌کار هستند، باید به فکر افتتاح حساب بین ا‌لمللی رایگان باشند

دراپ‌شیپینگ چیست؟

دراپ‌شیپینگ راهی برای فروش آنلاین محصولات بدون نیاز به نگه‌داری آن‌ها در انبار است. هنگامی که سفارشی دریافت می‌شود، فروشنده آن‌را برای شرکت دیگری ارسال می‌کند. این شرکت به تامین‌کننده شخص ثالث معروف است. تامین‌کننده وظیفه دارد تا محصول را مستقیماً برای مشتری ارسال کند. دراپ‌شیپر یا همان فروشنده، حکم یک واسطه‌گر را بین مشتری و شرکت بازی می‌کند. افتتاح حساب بین المللی رایگان سهولت‌های زیادی را برای مشاغل دراپ‌شیپینگ فراهم می‌کند؛ به‌خصوص اگر مشتریان این کسب‌وکار در کشورهای دیگری حضور داشته‌باشند.

آیا افتتاح حساب بین‌المللی برای دراپ‌شیپرها مناسب است؟

باز کردن یک حساب بین‌المللی می‌تواند گزینه خوبی برای دراپ‌شیپرهایی باشد که می‌خواهند محصولاتشان را به تعداد زیادی از مشتریان در کشورهای مختلف بفروشند. یک حساب بین‌المللی می‌تواند به آن‌ها کمک کند تا از هزینه‌های کارمزد تبدیل ارز جلوگیری کنند و به روش‌های پرداخت بیش‌تری دسترسی داشته‌باشند.

باز کردن یک حساب بین‌المللی می‌تواند گزینه خوبی برای دراپ‌شیپرهایی باشد که می‌خواهند محصولاتشان را به تعداد زیادی از مشتریان در کشورهای مختلف بفروشند.
باز کردن یک حساب بین‌المللی می‌تواند گزینه خوبی برای دراپ‌شیپرهایی باشد که می‌خواهند محصولاتشان را به تعداد زیادی از مشتریان در کشورهای مختلف بفروشند.

کدام بانک‌‌ها امکان افتتاح حساب بین المللی رایگان را می‌دهند؟

با توجه به تنوعی که در این بخش وجود دارد، دراپ‌شیپرها گزینه‌های مختلفی را در اختیار دارند؛ اما در این بخش قصد داریم تا چند گزینه مناسب را برای افتتاح حساب بین المللی رایگان به آن‌ها معرفی کنیم.

HSBC International

با این بانک، دراپ‌شیپرها می‌توانند حساب بانکی خود را در بیش از 30 کشور جهان افتتاح کنند و کسب‌وکار دراپ‌شیپینگ خود را گسترش دهند. با داشتن حساب HSBC International می‌توانند از خدمات متنوعی مانند کارت‌های اعتباری، انتقالات پول و پشتیبانی از جابجایی بین کشورها بهره‌مند شوند.

علاوه‌بر این، دراپ‌شیپرها می‌توانند از مزایای HSBC Premier استفاده کنند که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا پول خود را بین حساب‌هایشان به‌صورت فوری و بدون هزینه منتقل کنند و یک دید کلی از تمام حساب‌هایشان در بانک‌داری آنلاین داشته‌باشند. شما نیز به‌عنوان یک دراپ‌شیپر می‌توانید حساب خود را به‌صورت آنلاین افتتاح کنید و از راحتی و سرعت این روش لذت ببرید.

با داشتن حساب HSBC International می‌توانند از خدمات متنوعی مانند کارت‌های اعتباری، انتقالات پول و پشتیبانی از جابجایی بین کشورها بهره‌مند شوند.
با داشتن حساب HSBC International می‌توانند از خدمات متنوعی مانند کارت‌های اعتباری، انتقالات پول و پشتیبانی از جابجایی بین کشورها بهره‌مند شوند.

N26

این بانک یک نئوبانک معتبر و مجاز است که به دراپ‌شیپرها و سایر کاربران خود یک حساب بانکی رایگان بدون هزینه‌های اضافی، یک Mastercard مجازی و برداشت رایگان از خودپرداز‌ها را ارائه می‌دهد. شما می‌توانید پول خود را از طریق برنامه موبایل N26 یا WebApp N26 به راحتی مدیریت کنید و از اعلان‌های فوری برای هر فعالیت حساب خود مطلع شوید.

Wise

این بانک یک حساب چند ارزی است که به کاربران خود این امکان را می‌دهد تا پول خود را در بیش از 50 ارز با نرخ واقعی، ارسال، دریافت و خرج کنند. کاربران این بانک به‌خصوص دراپ‌شیپرها می‌توانند کارت نقدی Wise را دریافت کنند که دارای هزینه‌های کم و شفاف برای تراکنش‌های بین‌المللی است. آن‌ها همچنین می‌توانند هزینه‌های خود را ردیابی کرده و حساب خود را از طریق برنامه Wise مدیریت کنند. شما نیز به‌عنوان یک دراپ‌شیپر می‌توانید حساب خود را به‌صورت آنلاین افتتاح کنید و از سرعت و کارآمدی این روش بهره‌مند شوید.

مراحل مورد نیاز برای افتتاح حساب بین‌المللی رایگان

مراحل دقیقی وجود دارد که باید طی شود تا بتوانید افتتاح حساب بین ا‌لمللی رایگان را انجام دهید. این مراحل با توجه به ارائه‌دهنده‌ای که انتخاب می‌کنید، متفاوت است. بانک‌های سنتی معمولاً از شما می‌خواهند که برای افتتاح حساب به شعبه مراجعه کنید و مدارک خود را برای تأیید ارائه دهید؛ اما افتتاح حساب به‌صورت آنلاین به شما این امکان را می‌دهد که کل فرآیند را از خانه تکمیل کنید. در این مواقع، معمولاً به هیچ چیزی جز تلفن‌همراه خود برای آپلود اسناد و مدارکتان احتیاج ندارید.

 افتتاح حساب بین المللی رایگان به‌صورت آنلاین به شما این امکان را می‌دهد که کل فرآیند را از خانه تکمیل کنید.
افتتاح حساب بین المللی رایگان به‌صورت آنلاین به شما این امکان را می‌دهد که کل فرآیند را از خانه تکمیل کنید.

در ادامه با مراحل دقیق این فرایند آشنا می‌شوید.

 • انتخاب بانک یا ارائه‌دهنده: بر اساس نیازها و ترجیحات خود تصمیم بگیرید که در کدام کشور و بانک می‌خواهید حساب باز کنید.
 • بررسی شرایط خود: مطمئن شوید که معیارهای واجد شرایط بودن را دارید و می‌توانید دلیل موجهی برای افتتاح حساب در خارج از کشور ارائه دهید. دراپ‌شیپرها با ارائه توضیحات، می‌توانند به راحتی مراحل افتتاح حساب بین ا‌لمللی رایگان را انجام دهند. برخی از بانک‌ها ممکن است از آن‌ها بخواهند که حداقل موجودی، یک آدرس محلی یا مدرکی دال بر درآمد داشته‌باشند.
 • ثبت‌نام خود را شروع کنید: با توجه به بانک مورد نظرتان، ممکن است بتوانید به‌صورت آنلاین، از طریق اینترنت درخواست دهید. برای این کار باید فرم درخواست را به‌صورت آنلاین تکمیل کرده و شروع به جمع‌آوری مدارک و اسنادی کنید که ممکن است برای پشتیبانی از درخواستتان به آن نیاز پیدا کنید. شما باید برخی از اطلاعات شخصی و مالی مانند نام، تاریخ تولد، گذرنامه، شماره شناسایی مالیاتی و منبع وجوه خود را ارائه دهید.
 • بررسی مدارک: بانک هویت شما را تایید و سابقه اعتباری شما را بررسی می‌کند. بانک‌ ممکن است از شما بخواهد که اسناد اضافی مانند قبض آب و برق را ارسال کنید.
 • دریافت مشخصات حساب: پس از تایید درخواست شما، بانک شماره حساب و سایر اطلاعات ضروری را برای شما ارسال می‌کند.
 • بودجه حساب: با توجه به نوع حسابی که انتخاب می‌کنید، ممکن است برای شروع کار با حسابتان به افزودن حداقل سپرده اولیه نیاز داشته‌باشید.
 • تایید شماره حساب: تأیید حساب شما ممکن است سریع انجام شود یا حداکثر ظرف یک یا دو روز طول بکشد. پس از تایید حسابتان، می‌توانید از امکانات آن بهره‌مند شوید. این امکان برای شما وجود دارد تا حساب خود را به شیوه‌ای که مایل هستید، مدیریت کنید.

برای افتتاح حساب بین‌المللی به چه مدارکی نیاز است؟

آنچه برای باز کردن حسابتان به آن نیاز پیدا می‌کنید، به نوع ارائه‌دهنده بستگی دارد. شما در انتخاب ارائه‌دهنده خدمات مالی باید دقت کنید تا مطابق با نیازهایتان، مناسب‌ترین آن‌ها را انتخاب کنید. در اینجا به اسنادی اشاره می‌کنیم که در هنگام افتتاح حساب بین المللی رایگان به آن نیاز پیدا می‌کنید.

 • مدرک هویتی: پاسپورت، گواهینامه رانندگی و کارت شناسایی عکس‌دار
 • قبوض اصلی: قبوض آب و برق که به نام شما است و معمولاً در چند ماه گذشته صادر شده است.
در انتخاب ارائه‌دهنده خدمات مالی باید دقت کنید تا مطابق با نیازهایتان، مناسب‌ترین آن‌ها را انتخاب کنید.
در انتخاب ارائه‌دهنده خدمات مالی باید دقت کنید تا مطابق با نیازهایتان، مناسب‌ترین آن‌ها را انتخاب کنید.

آیا می‌توان یک حساب بین‌المللی به‌صورت آنلاین و غیرحضوری باز کرد؟

 با توجه به بانک و کشوری که می‌خواهید حساب باز کنید، امکان افتتاح حساب بین المللی رایگان به‌صورت آنلاین وجود دارد. باز کردن حساب آنلاین برای دراپ‌شیپرها می‌تواند سهولت‌های زیادی ایجاد کند، زیرا نیازی به سفر به کشور دیگر یا مراجعه حضوری به شعبه ندارند. اگر شما نیز یک دراپ‌شیپر هستید، می‌توانید گزینه‌های مختلف را با هم مقایسه کنید و بهترین آن‌ها را با توجه به نیاز کسب‌وکارتان انتخاب کنید.

افتتاح حساب بین المللی رایگان از ایران چگونه است؟

برای ایرانیانی که می‌خواهند افتتاح حساب بین المللی رایگان انجام دهند، چند گزینه مناسب وجود دارد. به‌عنوان مثال، می‌توانند یک حساب در HSBC International که خدمات بانکی را در ارزهای مختلف ارائه می‌دهند، باز کنند. برای افتتاح حساب، باید معیارهایی مانند سن، ملیت و دلیل افتتاح حساب را رعایت کنند. همچنین باید مدارک شناسایی و پشتیبانی مانند پاسپورت، مدرک آدرس و منبع وجوه خود را ارائه دهند. دراپ‌شیپرهای ایرانی می‌توانند بدون هیچ مشکلی، دراپ‌شیپینگ را به‌عنوان شغل اصلی خود معرفی کنند. اگر شما هم یک دراپ‌شیپر ایرانی هستید، فرآیند درخواست شما ممکن است بسته به جایی که می‌خواهید حساب باز کنید، متفاوت باشد.

اگر یک دراپ‌شیپر ایرانی هستید، فرآیند درخواست شما ممکن است بسته به جایی که می‌خواهید حساب باز کنید، متفاوت باشد.
اگر یک دراپ‌شیپر ایرانی هستید، فرآیند درخواست شما ممکن است بسته به جایی که می‌خواهید حساب باز کنید، متفاوت باشد.

مزایای حساب بین‌المللی چیست؟

افتتاح حساب به‌صورت رایگان، یکی از مزایایی است که برخی از بانک‌ها ارائه می‌دهند. این نوع حساب‌ها مزایای زیادی را در اختیار کاربران خود، به‌خصوص دراپ‌شیپرها قرار می‌دهند. در ادامه با مزایای داشتن حساب بین‌المللی رایگان آشنا می‌شوید.

 • راحتی: با کمک این حساب، می‌توانید پول خود را با ارزهای مختلف مدیریت کنید و به خدمات و مزایای محلی دسترسی داشته‌باشید.
 • ایمنی: می‌توانید بانک‌ها و حوزه‌هایی را انتخاب کنید که از کشور خود پایدارتر، امن‌تر و قابل اعتمادتر باشند.
 • تنوع: این امکان برای شما وجود دارد تا با سرمایه‌گذاری دارایی‌های خود در مناطق و بازارهای مختلف از قرار گرفتن آن‌ها در معرض نوسانات ارز، ریسک‌های سیاسی و شوک‌های اقتصادی جلوگیری کنید.
 • کارمزد پایین: با کمک حساب‌های بین‌المللی، می‌توانید تراکنش‌های خود را انجام دهید و از مشتریان خود هزینه محصولات دراپ‌شیپینگ را به راحتی و با ارزهای محلی بپذیرید. این روش باعث می‌شود تا هزینه‌های تراکنشی، برای دو طرف معامله کم‌تر محاسبه شود.
با کمک حساب بین المللی، می‌توانید پول خود را با ارزهای مختلف مدیریت کنید و به خدمات و مزایای محلی دسترسی داشته‌باشید.
با کمک حساب بین المللی، می‌توانید پول خود را با ارزهای مختلف مدیریت کنید و به خدمات و مزایای محلی دسترسی داشته‌باشید.

خدمات myfxzone

myfxzone تیمی از متخصصان حرفه‌ای است که زیرنظر مستقیم سینا سینری، اولین دراپ‌شیپر ایرانی، مدیریت می‌شود. این تیم در زمینه‌های وب 3.0، NFT، بلاک چین، دراپ‌شیپینگ و تجارت الکترونیک فعالیت می‌کند. myfxzone کارگاه‌ها و دوره‌ دراپ شیپینگ را در مورد چگونگی راه‌اندازی و رشد یک تجارت آنلاین با استفاده از دراپ‌شیپینگ و شاپیفای ارائه می‌دهند. سینا سینری به‌عنوان اولین ایرانی شناخته می‌شود که با دراپ‌شیپینگ به درآمد میلیون دلاری رسید. او آشنایی کاملی با تجارت آنلاین دارد و می‌تواند مشاوره‌های ارزشمندی را در بخش افتتاح حساب بین المللی و انتخاب محصول پرطرفدار برای دراپ‌شیپینگ ارائه دهد.

افتتاح حساب بین ‌المللی رایگان، یکی از بهترین راه‌ها برای شماست تا از طریق آن بتوانید بهره‌برداری مناسبی از سرمایه خود در بازارهای جهانی ببرید. شما می‌توانید از تنوع ارزی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در کشورهای مختلف بهره‌مند شوید. اگر شما یک دراپ‌شیپر هستید، حساب بین‌المللی برای شما یک نیاز است. شما می‌توانید پرداخت‌های خود را با سرعت و آسانی انجام دهید و از هزینه‌های اضافی جلوگیری کنید. برخی از بانک‌های معتبر دنیا خدمات مالی رایگان برای مشتریان بین‌المللی خود ارائه می‌دهند. شما می‌توانید به‌صورت آنلاین وارد وب‌سایت یا اپلیکیشن این بانک‌ها شوید و حساب بین‌المللی خود را باز کنید. این کار به شما امکان می‌دهد که از مزایای تراکنش‌های بین‌المللی لذت ببرید و کسب‌وکار دراپ‌شیپینگ خود را گسترش دهید.

منبع +

نحوه افتتاح حساب بین ‌المللی رایگان چگونه است؟

باید بانک یا ارائه‌دهنده‌ای را انتخاب کنید که حساب‌های بین‌المللی رایگان ارائه می‌دهد. پس از آن، درخواست خود را به‌صورت آنلاین ارسال کنید، مدارک مورد نیاز را ارائه دهید و منتظر تایید باشید. ممکن است به گذرنامه، نشانی منزل و مدرک درآمد خود نیاز داشته‌باشید.

هزینه افتتاح حساب بین‌المللی چقدر است؟

بستگی به بانک یا ارائه‌دهنده‌ای دارد که انتخاب می‌کنید. افتتاح برخی از حساب‌های بین‌المللی رایگان هستند، اما ممکن است کارمزدهایی بابت نگه‌داری وجوه، از شما دریافت کنند.

مزایای حساب‌های بانکی بین‌المللی برای دراپ‌شیپرها چیست؟

+ می‌توانید چندین ارز را نگه‌دارید و از نوسانات نرخ ارز جلوگیری کنید.
+ این امکان وجود دارد تا با سهولت و کارمزد کم‌تر، تراکنش‌های بین‌المللی انجام دهید و هزینه محصولات دراپ‌شیپینگ را دریافت کنید.
+ از هر کجای دنیا می‌توانید به پول خود دسترسی داشته‌باشید.+

اشتراک گذاری:
Picture of مای اف اکس زون
مای اف اکس زون
مسیر اصولی کسب درآمد دلاری آنلاین و ورود به دنیای تجارت الکترونیک و موضوعاتی چون دراپ‌شیپینگ، شاپیفای، بلاک‌چین و...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *